Légyszives írd meg nekem az emailemre a telefonszámodat, mert szeretnék veled beszélni!

e-mailCsatlakozott:2012. január 13. 20:58:19
regisztrált
2010. december 28. 21:24:44
"frankboy85"-nek
Magyar nyelven ezt így kell leírni!

Császtok! Lenne egy kérdésem. A Femina elleni meccsre a tulajhoz. Remélem elolvassa. Csak annyi lenne, hogy nem tartja szégyennek amit csinált? Őszerinte azért kapott ki azon a meccsen mert két 13 éves játékos is játszott. Ez azt jelenti, hogy a csapatát a 13 évesek meg tudják verni. Azzal nagyzoltak pedig, hogy 3 válogatott játékosuk is van. Utána meg ilyen gusztustalan dolgot csinál. Én a helyében elásnám magam jó mélyre, mert ez annyira ciki magukra nézve! Röhejesek és bénák is. A Femina mindig is jobb lesz!

Amúgy én sem értek egyet az ilyen óvással. Az idősebb játékosok szerepeltetése esetében elfogadnám.

Ennek ellenére nincs igazad. A versenykiírás vonatkozik az adott bajnokságra (jelen esetben az U17-re). Amit a versenykiírás nem szabályoz, arra kell alkalmazni a versenyszabályzat előírásait.

frankboy85
regisztrált
2010. december 27. 17:16:40
császtok lenne egy kérdésem a Femina elleni mecsre a tulajhoz remélem elolvasa csak annyi lenne hogy nem tartja szégyenek amit csinált?ő szerinte azért kapot ki azon a mecsen mert két 13 éves játékos is játcot ez azt jelenti hogy a csapatát a 13 évesek megtudják verni azal nagyzoltak peddig hogy 3 válogatot játákosuk is van utána meg ilyen gusztustalan dolgot csinál én a helyében elásnám magam jó mélyre mert ez anyira ciki magukra nézzve!rőhejesek és bénák is a Femina mindig is jób lesz!

e-mailCsatlakozott:2010. április 08. 20:17:35
alex
regisztrált
2010. augusztus 11. 18:27:24
Nem is olyan régen edzőmeccseltünk,akkor még megvolt.

honlape-mailCsatlakozott:2005. október 27. 23:45:26
del piero
regisztrált
2010. augusztus 11. 18:09:29
Dénes András eltűnt?Mennyivel-Mikor-Kivel?

honlapCsatlakozott:2009. november 25. 13:54:59
hungaria
regisztrált
2010. augusztus 10. 13:57:14
A Hegyvidéknek sok sikert kívánok a NB 1-ben való szereplésükhöz!

Dénes Andrást ismét keresem aki tud róla valamit hol tartózkodik az kérem jelentkezzen sürgős megbeszélni valóm lenne vele üdv

Csatlakozott:2009. november 15. 14:31:20
alex
regisztrált
2010. augusztus 09. 18:21:26
Zsolti írta:
A csapat honlapja már sose ébred fel téli álmából?

2010. április 29. 20:20:50
Sopronban 29. alkalommal rendezik meg a Scarbantia-kupa, kispályás női labdarúgó-tornát. Mint azt Horváth Antaltól, a SFAC szakosztályvezetőjétől megtudtuk, a soproni önkormányzat és a SFAC szervezésében, július 10-én rendezik meg a csapatok által nagyon kedvelt tornát az Anger réti sporttelepen.
Amennyiben sok csapat nevez a kupára, akkor kétnapos lesz a viadal. Az 5 + 1-es rendszerben, a kispályás szabályok szerint játszanak a csapatok. Egy csapat 12 játékost nevezhet be. A nevezési díj: 5000 ft/csapat lesz. Jelentkezni és bővebb felvilágosítást kérni Horváth Antalnál lehet a +36 30 6877277-es telefonszámon.

Keretbe foglalt győzelem

XII. Ker. Hegyvidék SE - Nyírség NSC : 5-2 (2:1)

Végre megkezdődött az új bajnoki év. Bár jobb lett volna NB-I-es bajnokiról írni beszámolót.

A Hegyvidék az erősebbik nyíregyházi csapatot látta vendégül. Rögtön a mérkőzés elején vezetéshez jutottak a vendégek. Egy távoli szabadrúgást nem tudott védeni a kapus. (0:1)
Igen görcsösen játszott a vendéglátó együttes. Sok hiba és pontatlan átadás jellemezte a játékot. Az egyenlítő gól is egy lecsúszott beadás eredményeként könyvelhető el. (1:1).
A mezőnyfölényben játszó Hegyvidék a félidő végére megfordította az állást és ettől már nyugodtabban játszott. Egy jól elvégzett szabadrúgás talált utat a vendégek kapujába. (2:1)

A második félidőben egyértelmű hazai fölény eredményeképpen még három gólt szerzett a Hegyvidék. Egy leshelyzetben lévő játékos ugrott ki és helyezett a kapuba,(3:1). Majd egy szöglet utáni lövés kötött ki a nyíregyházi kapuban (4:1). Az ötödik gól egy szép lövés eredményezte. (5:1) A vendégek a legutolsó percben szépítettek a hazaiak hathatós közreműködésével. (5:2)

Idényelejei formában játszó csapatok mérkőzését a vártnál könnyebben hozta a Hegyvidék. A vendég gólok keretbe foglalták az öt hazai találatot.
Sajnos a bíráskodás nem ütötte meg az elvárható színvonalat.

2009. április 11. 22:07:09
Gratulálok kutasi lányok! Láttam az MTK elleni győzelmetek, amelyet megérdemeltetek, bár az MTK-nak is voltak nagy helyzetei (kapufa a második félidőben). Örülök, hogy Zalaegerszegen volt a mérkőzés, mert így nem érhetett bennetek a tavalyi meccs utáni vád, hogy rossz volt a pálya, kiváltképen az ellenfélnek, hogy a bíró a vendégcsapat ellen volt, és a nézők nektek drukkoltak. Gratulálok,csak így tovább!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sas
regisztrált
2009. március 15. 09:43:48
Hegyvidék – Gyula 3:1 (2:0)

A csalóka napsütés ellenére hűvös idő fogadta a feljutásért harcoló csapatokat.

A nagy változásokon átesett (új edző, sok távozó és néhány érkező játékos) hazai gárda ragadta magához a kezdeményezést. A vendégek teljesen beszorultak a térfelükre.
A 17. percben góllá érett a hatalmas fölény. Egy kiugratást követő lövés végén örülhettek a pesti leányok. (1:0)

Cserélt a vendég együttes. Beállt a csapat edzője és egy kicsit belülről szervezte a csapat játékát. Több kontratámadás is elérte a hazaiak kapuját.

Továbbra is a Hegyvidék irányította a játékot, de majdnem egyenlített a gyulai csapat, amikor egy jól eltalált lövés a felső kapufáról a gólvonal elé vágódott.

A félidő utolsó percében, egy baloldali támadás végén a Hegyvidék megduplázta előnyét. (2:0)

A második félidő ott folytatódott, ahol az elsőnek vége szakadt. A hazaiak támadtak, a vendégek pedig kontrákra rendezkedtek be. Az egyik ilyen kontra végén a lesre játszó védők közül kiugró csatár átemelte a kapust, de a labda átpattant a kapu felett.

Több kapufát is rúgott a Hegyvidék, mégis egy gyulai kontra hozott gólt a 81. percben. A lesvonalról kiugró edző-játékos gurított a hazaiak kapujába. (2:1)

Az izgalmak rövid ideig tartottak mivel a 84. percben egy jól irányzott lövéssel ismét 2-re növelte előnyét a hazai csapat. (3:1).

Összességében megérdemelten tartotta otthon a 3 pontot a mérkőzést végig irányító Hegyvidék. Ezzel igen értékes csatát nyert az NB-I-es feljutásért folyó küzdelemben. A vendégek játéka az edző-játékos bejövetele után vált szervezetté, de ezen a napon sokkal erősebbnek látszott a hazai gárda.

BoBo
regisztrált
2009. január 11. 10:01:40
Edzőnek, figyelmetekbe ajánlom, a Nagykutas volt edzőjét, Halász Lászlót! Ő most Budapesten lakik, biztosan tudna segíteni nektek, céljaitok elérésében!

2008. március 29. 18:49:13
Sajnos a munkám miatt nem tudok a mérkőzésekre kimenni. Igy reális beszámolót nem tudok írni. Az összes vesztes mékőzésről nekem azt mondták, hogy sokkal jobb volt a HV, csak a helyzeteket kihagyták. Ez lehet, de nekem azért voltak kétségeim. Inkább nem írok, minthogy látatlanban valakit is megbántsak a szóbeszédek alapán.

Kalózpapa
regisztrált
2008. március 22. 18:51:27
Miért nem olvashatjuk a mérkőzésekről a beszámolót ?

Sas
regisztrált
2007. november 25. 21:03:00
Egykapuzva biztosította be az őszi második helyét a Hegyvidék

XII. ker. Hegyvidék- Agrospeciál-Pálhalma 8:1 (3:0)

A hűvös, borongós időben lejátszott mérkőzésen csak a hazai győzelem mértéke volt a kérdéses.
Rögtön magához ragadta a kezdeményezést a Hegyvidék. Sorra dolgozta ki a helyzeteket, de sokáig eredménytelenek maradtak, sőt egyszer egy szöglet után majdnem váratlanul vezetést szerzett a Pálhalma.
A 16. percben érett góllá a fölény. Egy formás támadás végén Bodnár Adrienn talált a kapuba. (1:0)
Tíz percet kellett várni a következő találatra. Ekkor egy beívelt szabadrúgást lőtt kapuba Farkas Mónika. (2:0)
Sok kihagyott lehetőség után egy jól eltalált lövéssel Király Julianna növelte az előnyt a 43. percben. (3:0)

A második játékrész úgy folytatódott, ahogy az első befejeződött. Sok elpuskázott helyzet után a 62. percben egy szöglet után Farkas Mónika növelte a gólok számát. (4:0)
Fejetlenül támadott a hazai csapat. Sokszor csak egy védő maradt hátul két vendég csatárral. Ennek az lett a következménye, hogy egy kontra végén megszerezte a Pálhalma a becsületgólt a 72. percben. (4:1)
Nem kellett sokáig várni a következő hazai találatra. A 75. percben, egy távoli lövést követően Szabó Katalin a felső lécről lepattanó játékszert a hálóba helyezte. (5:1)
A 76. percben már 6:1 volt az eredmény. Kiss Klaudia fejezte be a soron következő hazai támadást góllal.
Újabb öt percet kellett várni a következő találatra. Ekkor Bodnár Adrienn küldte a labdát a hálóba. (7:1)
A végeredményt Szabó Katalin állította be az utolsó percben. (8:1)

Összességében végig egykapuzott a hazai csapat. Igen ritkán jutott át a felezővonalon a vendég Pálhalma. Az első félidőben egy vendég szöglet után a gólvonalról fejelték ki a hazaiak a labdát. A második félidőben egy kontra végén becsületgólt szerezték meg a pálhalmaiak. Ennyire futotta az erejükből.
A Hegyvidék sokkal nagyobb arányú győzelemmel zárhatta volna az őszi idényt, ha jobban koncentrálnak az igen halovány játékot felmutató Pálhalma ellen. A vendégek kapusa nagyon sokat hárított. Rajta kívül a 3 számú védő mutatott elfogadható játékot.

Az őszi teljesítményért (12 győzelem, 2 döntetlen és 1 elvesztett mérkőzés) dicséret illeti a HEGYVIDÉK hölgyeit. Kár volt a PMSC elleni, amúgy a játék képe alapján simán nyerhető mérkőzést, elveszíteni. Külön kiemelném azt, hogy a csapat, a 2006. évi megalakulása óta, minden tétmérkőzésén szerzett gólt.
Remélem a tavasz is ilyen jól fog sikerülni.