Kék-Tó Lakópark
 
kép



Sipos Lilla (ETO FC-Győr) 13
Szladana Bulatovics (Ferencvárosi TC) 12
Nagy Lilla (MTK Hungária FC) 8
Allegra Poljak (Ferencvárosi TC) 8
Méry Rita (MTK Hungária FC) 7
Siklér Kinga (Haladás-Viktória /Szombathely/) 6
Szabó Viktória (Ferencvárosi TC) 6
Olivera Markovics (Diósgyőri VTK /Miskolc/) 5
Kocsán Petra (Ferencvárosi TC) 5
Nagy Ágnes (Ferencvárosi TC) 5
Heike Manhart (Haladás-Viktória /Szombathely/) 5
Paula Daniela Ugarte (ETO FC-Győr) 4
Oláh Adrienn (MTK Hungária FC) 4
Fogl Katalin (Astra HFC – Bp.) 4
Újvári Krisztina (Diósgyőri VTK /Miskolc/) 3
Bianca-Marilena Sandu (Diósgyőri VTK /Miskolc/) 3
Fenyvesi Evelin (Ferencvárosi TC) 3
Vidovenyecz Anna (Kóka FNLA) 3
Kuhár Réka (Újpest FC) 3
Demeter Réka (MTK Hungária FC) 3
Krascsenics Csilla (Astra HFC – Bp.) 2
Tóth Alexandra (Haladás-Viktória /Szombathely/) 2
Krascsenics Petra (Astra HFC – Bp.) 2
Corina Simona Olar (Diósgyőri VTK /Miskolc/) 2
Marija Alekszics (Ferencvárosi TC) 2
Csiki Anna (Ferencvárosi TC) 2
Godvár Katalin (Astra HFC – Bp.) 2
Süle Dóra (ETO FC-Győr) 2
Mosdóczi Evelin (Ferencvárosi TC) 2
Halászi Kinga (Astra HFC – Bp.) 2
Csötönyi Tímea (ETO FC-Győr) 2
Molnár Rózsa (Újpest FC) 2
Pinczi Anita (MTK Hungária FC) 2
Csigi Eszter (öngól) (Kóka FNLA) 1
Szeitl Szilvia (Ferencvárosi TC) 1
Kós Petra (MTK Hungária FC) 1
Turányi Lilla (MTK Hungária FC) 1
Mátyás Noémi (Újpest FC) 1
Csányi Diána (MTK Hungária FC) 1
Tálosi Szabina (Haladás-Viktória /Szombathely/) 1
Gődér Brigitta (öngól) (ETO FC-Győr) 1
Kiss Gabriella (öngól) (Kóka FNLA) 1
Erdész Fanni (ETO FC-Győr) 1
Görög Zsófia (Astra HFC – Bp.) 1
Szakonyi Emese (Haladás-Viktória /Szombathely/) 1
Gődér Brigitta (ETO FC-Győr) 1
Jáhn Klaudia (Diósgyőri VTK /Miskolc/) 1
Buzás Kata (Kóka FNLA) 1
Véninger Tünde (Astra HFC – Bp.) 1
Kiss Zsófia (Haladás-Viktória /Szombathely/) 1
Andreea Corduneanu (Diósgyőri VTK /Miskolc/) 1
Pusztai Sára (Kóka FNLA) 1
Kovács Tatjana (Kóka FNLA) 1
Diószegi Fanni (Ferencvárosi TC) 1
Gimes Georgina (Astra HFC – Bp.) 1



Tabellák

NB I, alapszakasz, 2017/18
1. Ferencvárosi TC31
2. ETO FC-Győr23
3. MTK Hungária FC (Bp.)21
4. Diósgyőri VTK (Miskolc)16
5. Astra Hungary FC (Bp.)16
6. Haladás-Viktória (Szombathely)15
7. Kóka FNLA4
8. Újpest FC0
részletes     
NB II, Keleti csoport, 2017/18
1. Szent Mihály FC (Szeged)30
2. Kelen SC (Bp.)25
3. Nyíregyháza Spartacus FC16
4. Airnergy FC (Bp)15
5. Monori SE14
6. Nyírség NSC (Nyíregyháza)4
7. Eger SE0
részletes     
NB II, Nyugati csoport, 2017/18
1. Balatonfüredi FC21
2. Pécsi MFC18
3. Videoton FC17
4. Zalaegerszegi TE15
5. SC Sopron13
6. Ziccer NLSE (Nagykanizsa)5
7. Kőbányáért FNLA /Bp./5
részletes     
U19, Kiemelt csoport, 2017/18
1. MTK Hungária FC (Bp.)22
2. ETO FC-Győr22
3. Kóka FNLA19
4. Ferencvárosi TC19
5. Astra Hungary FC (Bp.)13
6. Videoton FC13
7. Airnergy FC (Bp.)10
8. Kecskeméti LA6
9. Haladás-Viktória (Szombathely)4
10. Diósgyőri VTK (Miskolc)0
részletes     
Futsal NB I, 2017/18
1. Hajdúböszörményi TE21
2. Szekszárdi FC18
3. Tolna-Mözs14
4. Astra HFC (Kiskunfélegyháza)8
5. Miskolci Vénusz8
6. Gyulai Amazonok3
7. Göcsej SK (Zalaegerszeg) /–3 pont!/0
8. ETO FC-Győr /visszalépett!/0
részletes     
Futsal NB II, Keleti csoport, 2017/18
1. Szent Mihály FC (Deszk)12
2. Skorpió SE-Salgótarján10
3. Nyírség NSC (Nyíregyháza)10
4. MVFC-Berettyóújfalu8
5. Rubeola FC-Csömör7
6. Szolnok Fanatic SE7
7. Hajdúböszörményi TE II.6
8. Debreceni EAC3
9. Békéscsabai Wanted SC0
10. Eger SE /visszalépett!/0
részletes     
Futsal NB II, Nyugati csoport, 2017/18
1. TFSE (Bp.)21
2. Kalafa SE (Szár)18
3. Viadukt SE-Biatorbágy12
4. KRSE (Bp.)12
5. Szekszárdi FC II.10
6. Petőfi SE (Pécs)6
7. Piliscsabai AFC5
8. Univerzum-Tolna-Mözs II.5
9. ELTE-BEAC SE (Bp.)4
10. Paksi Atomerőmű SE3
részletes     

Góllövőlisták

NB I, góllövőlista
Sipos Lilla (ETO FC-Győr)13
Szladana Bulatovics (Ferencvárosi TC)12
Nagy Lilla (MTK Hungária FC)8
Allegra Poljak (Ferencvárosi TC)8
Méry Rita (MTK Hungária FC)7
Siklér Kinga (Haladás-Viktória /Szombathely/)6
Szabó Viktória (Ferencvárosi TC)6
Olivera Markovics (Diósgyőri VTK /Miskolc/)5
Kocsán Petra (Ferencvárosi TC)5
Nagy Ágnes (Ferencvárosi TC)5

teljes lista >>
NB II, góllövőlista
Zimányi-Kovács Anikó (Szent Mihály FC /Szeged/) 15
Nagy Viktória (Monori SE) 14
Szélpál Nóra (Szent Mihály FC /Szeged/) 11
Szil Tünde (Szent Mihály FC /Szeged/) 11
Bernhardt Bernadett (Kelen SC /Bp./) 11
Sábján Réka (SC Sopron) 10
teljes lista>>
U19, góllövőlista
Bódai Viktória (ETO FC-Győr) 17
Dorner Dóra (MTK Hungária FC) 14
Vígh Diána (Astra HFC - Bp.) 13
Földvári Fanni (MTK Hungária FC) 13
Ács Krisztina (Kóka FNLA) 13
Trampler Kinga (Videoton FC) 13
teljes lista>>
Futsal NB I, góllövőlista
Pádár Anita (Hajdúböszörményi TE) 16
Szalkai Kitti (Tolna-Mözs) 9
Beke Adrienn (Szekszárdi FC) 8
Ganczer Hajnalka (Szekszárdi FC) 8
Kovács Alíz (Miskolci Vénusz) 7
Varga Adél (Tolna-Mözs) 7
teljes lista>>
Futsal NB II, góllövőlista
Zimányi-Kovács Anikó (Szent Mihály FC /Deszk/ ) 12
Bede Anna (Skorpió SE-Salgótarján) 12
Csigi Eszter (Szekszárdi FC II.) 10
Vágó Anikó (Szolnok Fanatic SE) 8
Vass Noémi (Szent Mihály FC /Deszk/ ) 8
Csorba Szandra (Viadukt SE-Biatorbágy) 8
teljes lista>>

Képgalériák

további képek

Fórumok

· ONLINE-Rész- és végeredmények
· DRUKKERPRESSZÓ
· Melyik csapat nyeri a VB-t?
· Sopron Fan Club
· Siófoki Bányász SE
· ASI FAN CLUB
· Ki lesz a bajnok az NB I-ben?
· Hegyvidék SE
· U-13 Serdülő női labdarúgó torna Tolnán
· U-13 Serdülő női labdarúgó torna Tolnán 2005 december 28-án - Jelentkező csapatokat várunk
· Az U15-ös bajnokságról
· Online tudositás az Alsónémedi-Sportfesztiválról
· HK-Gödöllő-City Line Fan Club
· Futsal
· Gyulai Amazonok
név:
jelszó:
eredmenyek.net Góltippp játék
Partnerek:
Labdarúgás

http://siposfoto.gportal.hu/

MTK női foci

Viktória FC Szombathely

FTC

Szegedi AK

Nagykutas

PVSK Női focicsapat
Tolna-Mözs

noifoci60

kattints !!!

www.edzotaborok.hu

www.mobilpresent.hu

nb1.hu


Eladó Ingatlanok