Kék-Tó Lakópark
 
kép



Marsai Nikoletta (Göcsej SK /Zalaegerszeg/) 34
Vígh Renáta (Hajdúböszörményi TE) 31
Pádár Anita (Hajdúböszörményi TE) 28
Nagy Anett (Astra HFC-Kiskunfélegyháza) 25
Hodován Edit (Tolna-Mözs) 24
Anna Sydorenko (Tolna-Mözs) 24
Miliczki Noémi (Diósgyőr-Vénusz /Miskolc/) 22
Dominika Dikanová (ETO FC-Győr) 22
Bernáth Csilla (Diósgyőr-Vénusz /Miskolc/) 21
Mariia Polischchuk (Tolna-Mözs) 21
Anna Shulha (Tolna-Mözs) 19
Varga Adél (Tolna-Mözs) 18
Görög Zsófia (Astra HFC-Kiskunfélegyháza) 17
Ganczer Hajnalka (Szekszárdi FC) 17
Bereczki Orsolya /ősz: Airnergy: 6/ (Debreceni EAC) 15
Orbán Szandra (Göcsej SK /Zalaegerszeg/) 15
Urai Bianka (Debreceni EAC) 15
Megyeri Boglárka (Göcsej SK /Zalaegerszeg/) 14
Horváth Katalin (Szekszárdi FC) 11
Buchmüller Petra (Szekszárdi FC) 11
Gál Tímea (Astra HFC-Kiskunfélegyháza) 11
Üveges Katalin (Airnergy FC /Bp./) 11
Szekér Anita (Szekszárdi FC) 10
Tell Zsófia (Hajdúböszörményi TE) 10
Halászi Kinga (Astra HFC-Kiskunfélegyháza) 10
Dancs Rebeka (Debreceni EAC) 9
Kota Gabriella (Hajdúböszörményi TE) 9
Öreg Cintia (ETO FC-Győr) 9
Váradi Cintia (Diósgyőr-Vénusz /Miskolc/) 9
Fehér Vivien (Airnergy FC /Bp./) 9
Szőke Zsuzsanna (Diósgyőr-Vénusz /Miskolc/) 8
Boros Kinga (Diósgyőr-Vénusz /Miskolc/) 8
Tillinger Dóra (ETO FC-Győr) 8
Pável Dominika (Airnergy FC /Bp./) 8
Benkő Mónika (Hajdúböszörményi TE) 8
Godvár Katalin (Astra HFC-Kiskunfélegyháza) 8
Fábián Rebeka (Szekszárdi FC) 7
Zemlényi Csenge (ETO FC-Győr) 7
Erdős Edina (Debreceni EAC) 7
Horváth Hanna /ősz: Astra: 1/ (Airnergy FC /Bp./) 7
Radics Ágnes (Debreceni EAC) 7
Kovács Alíz (Diósgyőr-Vénusz /Miskolc/) 7
Beke Adrienn (ETO FC-Győr) 6
Balázs Eszter (Astra HFC-Kiskunfélegyháza) 6
Bogárdi Mónika (Szekszárdi FC) 6
Süle Dóra (ETO FC-Győr) 6
Szabó Boglárka (Astra HFC-Kiskunfélegyháza) 6
Lehota Szimonetta (Göcsej SK /Zalaegerszeg/) 5
Urbán Anett (Szekszárdi FC) 5
Szalkai Kitti /ősz: ETO-Győr: 1/ (Tolna-Mözs) 5
Sebestyén Györgyi (Hajdúböszörményi TE) 5
Folk Zsuzsanna (Tolna-Mözs) 5
Boda Patrícia (Göcsej SK /Zalaegerszeg/) 4
Horváth Kitti (Göcsej SK /Zalaegerszeg/) 4
Maláti Gréta (Tolna-Mözs) 4
Fogl Katalin (Astra HFC-Kiskunfélegyháza) 4
Újvári Krisztina (Diósgyőr-Vénusz /Miskolc/) 4
Zsoldosné Bornemisza Barbara (Debreceni EAC) 4
Bozsik Nikolett (Airnergy FC /Bp./) 4
Szabó Krisztina (Airnergy FC /Bp./) 3
Szilágyi Mariann (Hajdúböszörményi TE) 3
Kaiser Karina (Airnergy FC /Bp./) 3
Kardos Emese (ETO FC-Győr) 3
Krascsenics Csilla (Astra HFC-Kiskunfélegyháza) 3
Andriska Renáta (Astra HFC-Kiskunfélegyháza) 3
Farkas Éva (Hajdúböszörményi TE) 3
Godvár Katalin (öngól) (Astra HFC-Kiskunfélegyháza) 3
Vörös Viktória (Göcsej SK /Zalaegerszeg/) 3
Ónodi Vanessza (Diósgyőr-Vénusz /Miskolc/) 3
Tóth Zsuzsa (Debreceni EAC) 3
Horváth Viktória (Debreceni EAC) 3
Németh Napsugár (ETO FC-Győr) 2
Pócsik Lívia (Debreceni EAC) 2
Nádudvari Anna (Astra HFC-Kiskunfélegyháza) 2
Megyes Ágnes (Szekszárdi FC) 2
Megyesi Regina (Astra HFC-Kiskunfélegyháza) 2
Bokor Adrienn (Hajdúböszörményi TE) 2
Bornemisza Barbara (Debreceni EAC) 2
Szórádi Nikolett (ETO FC-Győr) 2
Garay-Simon Boglárka (Tolna-Mözs) 2
Hegyi Szilvia (Astra HFC-Kiskunfélegyháza) 2
Bors Emese (öngól) (Airnergy FC /Bp./) 1
Öreg Cintia (öngól) (ETO FC-Győr) 1
Simon Dorottya (Astra HFC-Kiskunfélegyháza) 1
Mészáros Dalma (Astra HFC-Kiskunfélegyháza) 1
Nagy Bianka (Göcsej SK /Zalaegerszeg/) 1
Kovács Szilvia (Airnergy FC /Bp./) 1
Radics Ágnes (öngól) (Debreceni EAC) 1
Németh Alexandra (Göcsej SK /Zalaegerszeg/) 1
Hornyák Adrienn (Debreceni EAC) 1
Kertész Réka (Debreceni EAC) 1
Tóth Zsuzsa (öngól) (Debreceni EAC) 1
Kókai Krisztina (Airnergy FC /Bp./) 1
Mogyorósi Zsuzsanna (Hajdúböszörményi TE) 1
Horváth Renáta (Debreceni EAC) 1
Kósa Viktória (öngól) (Debreceni EAC) 1
Miliczki Noémi (öngól) (Diósgyőr-Vénusz /Miskolc/) 1
Molnár Nikoletta (Göcsej SK /Zalaegerszeg/) 1
Ruszó Zsuzsanna (Diósgyőr-Vénusz /Miskolc/) 1
Tatár Gyöngyvér (Airnergy FC /Bp./) 1
Megyes Ágnes (öngól) (Szekszárdi FC) 1
Kókány Regina (Airnergy FC /Bp./) 1
Görög Zsófia (öngól) (Astra HFC-Kiskunfélegyháza) 1
Ganczer Hajnalka (öngól) (Szekszárdi FC) 1
Kiss Orsolya (Astra HFC-Kiskunfélegyháza) 1
Paranai Enikő (Diósgyőr-Vénusz /Miskolc/) 1
Nagy Anikó (Hajdúböszörményi TE) 1
André Antónia (Diósgyőr-Vénusz /Miskolc/) 1
Szabó Krisztina (öngól) (Airnergy FC /Bp./) 1



Tabellák

NB I, felsőház, 2016/17
1. Ferencvárosi TC54
2. MTK Hungária FC (Bp.)41
3. Viktória FC-Szombathely32
4. ETO FC-Győr28
részletes     
NB I, alsóház, 2016/17
1. Kóka FNLA28
2. Astra Hungary FC (Bp.)18
3. Újpesti TE12
4. Budapest Honvéd6
részletes     
NB II, 2016/17
1. Diósgyőri VTK (Miskolc)54
2. Szent Mihály FC (Szeged)49
3. Monori SE45
4. Pécsi MFC30
5. Kelen-Budaörs28
6. Airnergy FC (Bp.)26
7. Vasas-Femina (Bp.)23
8. SC Sopron20
9. Videoton FC19
10. Balatonfüredi FC9
11. Paksi Atomerőmű SE7
12. Zalaegerszegi TE7
részletes     
U18, Kiemelt csoport, 2016/17
1. MTK Hungária FC (Bp.)37
2. Ferencvárosi TC35
3. Kóka FNLA33
4. ETO FC-Győr24
5. Astra Hungary FC (Bp.)22
6. Debreceni EAC-DVSC18
7. Haladás-Viktória FC (Szombathely)10
8. Diósgyőri VTK-Vénusz (Miskolc)4
9. Újpest FC2
részletes     
Futsal NB I, felsőház, 2016/17
1. Hajdúböszörményi TE19
2. Szekszárdi FC16
3. Astra HFC (Kiskunfélegyháza)12
4. Tolna-Mözs8
5. Diósgyőri VTK-Vénusz (Miskolc)1
részletes     
Futsal NB I, alsóház, 2016/17
1. ETO FC-Győr16
2. Göcsej SK (Zalaegerszeg)13
3. Debreceni EAC12
4. Airnergy FC (Bp)5
részletes     
Futsal NB II, felsőház, 2016/17
1. Gyulai Amazonok12
2. Skorpió SE-Salgótarján11
3. Hajdúböszörményi TE II.9
4. Szent Mihály FC (Deszk)6
5. Rubeola FC-Csömör6
6. KRSE (Bp.)6
7. TFSE (Bp.)3
8. Kalafa-Újbarok SE (Szár)2
részletes     
Futsal NB II, alsóház, 2016/17
1. MVFC-Berettyóújfalu13
2. ELTE-BEAC SE (Bp.)10
3. Nyírség NSC (Nyíregyháza)5
4. Piliscsabai AFC4
5. Petőfi SE (Pécs)2
6. Gerjeni SK1
részletes     

Góllövőlisták

NB I, góllövőlista
Ebere Orji (Ferencvárosi TC)27
Sladana Bulatovic /ősz: Kóka: 8/ (Ferencvárosi TC)15
Fogl Katalin (Astra HFC – Bp.)13
Siklér Kinga (Viktória FC-Szombathely)12
Sümegi Éva /ősz: FTC: 9/ (Kóka FNLA)11
Nagy Lilla (MTK Hungária FC)9
Jelena Cankovic (Ferencvárosi TC)9
Heike Manhart (Viktória FC-Szombathely)9
Méry Rita (MTK Hungária FC)9
Nagy Ágnes (Ferencvárosi TC)9

teljes lista >>
NB II, góllövőlista
Vachter Fanni (Diósgyőri VTK /Miskolc/) 36
Pirót Terézia (Monori SE) 27
Gyenes Adrienn (Kelen-Budaörs) 25
Zimányi-Kovács Anikó (Szent Mihály FC /Szeged/) 24
Nagy Viktória (Monori SE) 20
Gólik Fruzsina (Monori SE) 19
teljes lista>>
U18, góllövőlista
Dorner Dóra Zita (MTK Hungária FC) 22
Kiss Orsolya (Astra HFC - Bp.) 20
Czellér Dorottya (MTK Hungária FC) 19
Papp Luca (Ferencvárosi TC) 19
Böcskei Nikoletta (ETO FC-Győr) 16
Pintye Vivien (Debreceni EAC-DVSC) 12
teljes lista>>
Futsal NB I, góllövőlista
Marsai Nikoletta (Göcsej SK /Zalaegerszeg/) 34
Vígh Renáta (Hajdúböszörményi TE) 31
Pádár Anita (Hajdúböszörményi TE) 28
Nagy Anett (Astra HFC-Kiskunfélegyháza) 25
Hodován Edit (Tolna-Mözs) 24
Anna Sydorenko (Tolna-Mözs) 24
teljes lista>>
Futsal NB II, góllövőlista
Koch Fruzsina (Skorpió SE-Salgótarján) 30
Bálint Rebeka (Gyulai Amazonok) 23
Pilán Tímea (Gyulai Amazonok) 22
Pap Eszter (Kalafa-Újbarok SE /Szár/) 22
Dohány Rita (Rubeola FC-Csömör) 21
Szabó Katalin (Kalafa-Újbarok SE /Szár/) 18
teljes lista>>

Képgalériák

további képek

Fórumok

· ONLINE-Rész- és végeredmények
· DRUKKERPRESSZÓ
· Hol futballozhatnék? (Csapatkereső)
· Hogy mindenki jó helyre időre menjen ...
· Szegedi AK
· Góltippp!
· Átigazolási hírek
· Futsal
· munkalehetőség
· A női válogatottról
· Drukker baráti kör
· Vélemények a honlapról
· ASI FAN CLUB
· Siófoki Bányász SE
· U17
név:
jelszó:
eredmenyek.net Góltippp játék
Partnerek:
Labdarúgás

http://siposfoto.gportal.hu/

MTK női foci

Viktória FC Szombathely

FTC

Szegedi AK

Nagykutas

PVSK Női focicsapat
Tolna-Mözs

noifoci60

kattints !!!

www.edzotaborok.hu

www.mobilpresent.hu

nb1.hu


Eladó Ingatlanok