Kék-Tó Lakópark
 
kép



Trampler Kinga (Videoton FC) 29
Zimányi-Kovács Anikó (Szent Mihály FC /Szeged/) 24
Nagy Viktória (Monori SE) 19
Bernhardt Bernadett (Kelen SC /Bp./) 18
Sábján Réka (SC Sopron) 18
Pirót Terézia (Monori SE) 16
Szil Tünde (Szent Mihály FC /Szeged/) 16
Szélpál Nóra (Szent Mihály FC /Szeged/) 16
Szűcs Éva /ősz: Nyírség: 5/ (Nyíregyháza Spartacus FC) 13
Fekete Gabriella (Nyíregyháza Spartacus FC) 13
Janosütz Evelin (Airnergy FC /Bp./) 13
Kókai Krisztina (Airnergy FC /Bp./) 12
Kókai Krisztina (Monori SE) 11
Hartmann Szabina (Pécsi MFC) 10
Bánfi Evelin (Zalaegerszegi TE) 10
Bornemissza Barbara (Nyíregyháza Spartacus FC) 10
Kókány Regina (Kelen SC /Bp./) 10
Gyarmati Renáta (Balatonfüredi FC) 9
Bihari Nikolett (Nyírség NSC-Nyíregyháza) 9
Gyenes Adrienn (Kelen SC /Bp./) 9
Halász Dóra (Ziccer NLSE /Nagykanizsa/) 9
Ferencz Brigitta (Balatonfüredi FC) 8
Nagy-Peti Kitti /ősz: Nyíregyháza Spartacus: 4/ (Nyírség NSC-Nyíregyháza) 8
Pécsi Dóra (Videoton FC) 8
Derkács Evelin (Pécsi MFC) 8
Pável Dominika (Airnergy FC /Bp./) 8
Oppermann Ilona (Balatonfüredi FC) 7
Schermann Dóra (Monori SE) 7
Boros Edina (Nyíregyháza Spartacus FC) 7
Géczi Barbara (Pécsi MFC) 7
Romanoczki Kármen (Videoton FC) 7
Vass Noémi (Szent Mihály FC /Szeged/) 6
Buncsák Réka (Pécsi MFC) 6
Burján Nóra (Kelen SC /Bp./) 6
Kertész Tünde (Nyírség NSC-Nyíregyháza) 6
Folk Zsuzsanna (Airnergy FC /Bp./) 6
Szegedi Anita (Zalaegerszegi TE) 6
Kondor Bettina (SC Sopron) 6
Tóth Cintia (Nyíregyháza Spartacus FC) 6
Török Lilla (Szent Mihály FC /Szeged/) 6
Kovács Anikó (Nyíregyháza Spartacus FC) 5
Nagy Boglárka (Nyírség NSC-Nyíregyháza) 5
Guth Renáta (Szent Mihály FC /Szeged/) 5
Szabó Bernadett (Videoton FC) 5
Janik Vivien (Kőbányáért FNLA /Bp./) 5
Szollár Bernadett (Ziccer NLSE /Nagykanizsa/) 5
Titi Hajnalka /ősz: Kőbányáért: 1/ (Pécsi MFC) 5
Urai Bianka (Nyíregyháza Spartacus FC) 5
Csorbai Nikolett (Airnergy FC /Bp./) 5
Bodor Renáta (Nyírség NSC-Nyíregyháza) 5
Marsai Nikoletta (Zalaegerszegi TE) 4
Surányi Erika (Airnergy FC /Bp./) 4
Császár Zsófia (Videoton FC) 4
Rózsa Barbara (Nyírség NSC-Nyíregyháza) 4
Bernhardt Barbara (Kelen SC /Bp./) 4
Gula Eszter (Airnergy FC /Bp./) 4
Haraszt Ilona (Balatonfüredi FC) 4
Kovács Kinga (Nyírség NSC-Nyíregyháza) 4
Lipták Lilla (Szent Mihály FC /Szeged/) 4
Moizer Melitta (Videoton FC) 4
Tenczel Csilla (Monori SE) 4
Pilán Tímea (Szent Mihály FC /Szeged/) 4
Eigner Eszter (Pécsi MFC) 4
Grécs Daniella (Pécsi MFC) 4
Nagy Margaréta (Monori SE) 4
Gáspár Krisztina (Zalaegerszegi TE) 3
Monyók Gréta (Nyírség NSC-Nyíregyháza) 3
Szanyi Mária (Nyíregyháza Spartacus FC) 3
Szabó Katalin (Airnergy FC /Bp./) 3
Páli Gyöngyi (SC Sopron) 3
Káli Zsuzsanna (Kelen SC /Bp./) 3
Janicsek Zsanett (Kelen SC /Bp./) 3
Dósa Nikolett (Kőbányáért FNLA /Bp./) 3
Pócsik Lívia (Nyíregyháza Spartacus FC) 3
Garda Anna (Nyíregyháza Spartacus FC) 3
Pozsgai Kitti (Nyírség NSC-Nyíregyháza) 3
Dömsödi Petra (Balatonfüredi FC) 3
Horváth Fruzsina (Kelen SC /Bp./) 3
Kertész Réka (Nyíregyháza Spartacus FC) 3
Csincsa Szidónia (Zalaegerszegi TE) 3
Kárpátfalvi Virág (Nyíregyháza Spartacus FC) 3
Kovács Szilvia (Kelen SC /Bp./) 3
András Anita (Balatonfüredi FC) 3
Harcel Boglárka (Szent Mihály FC /Szeged/) 3
Vojnity Nóra (Balatonfüredi FC) 3
Horváth Krisztina (Zalaegerszegi TE) 2
Békési Gabriella (Monori SE) 2
Janus Izabella (Videoton FC) 2
Vizi Szilvia (Ziccer NLSE /Nagykanizsa/) 2
Sasvári Annabella (Szent Mihály FC /Szeged/) 2
Ferencz Éva (Pécsi MFC) 2
Hudák Karolina (Nyíregyháza Spartacus FC) 2
Koncz Bernadett (Szent Mihály FC /Szeged/) 2
Tóth Alexandra (Kelen SC /Bp./) 2
Székely Zsuzsanna (Videoton FC) 2
Nyéki Anna (Kelen SC /Bp./) 2
Pavlik Júlia (Kelen SC /Bp./) 2
Horváth Eszter (Ziccer NLSE /Nagykanizsa/) 2
Tasnádi Rita (Airnergy FC /Bp./) 2
Temesváry Tekla (Szent Mihály FC /Szeged/) 2
Góman Liza (Airnergy FC /Bp./) 2
Bodor Renáta (öngól) (Nyírség NSC-Nyíregyháza) 2
Császár Flóra (Zalaegerszegi TE) 2
Tagyi Vivien (Kelen SC /Bp./) 2
Németh Zita (SC Sopron) 2
Veress Zita (Szent Mihály FC /Szeged/) 2
Helly Annamária (Airnergy FC /Bp./) 2
Vörös Krisztina (Kőbányáért FNLA /Bp./) 2
Patocskai Rita (Szent Mihály FC /Szeged/) 2
Kiss Orsolya (Kelen SC /Bp./) 2
Cilingir Halide (Monori SE) 2
Cselenák Kinga (Szent Mihály FC /Szeged/) 2
Major Ilona (Kőbányáért FNLA /Bp./) 2
Szabó Tímea (Kelen SC /Bp./) 2
Botka Bernadett (Kőbányáért FNLA /Bp./) 2
Németh Dorka (Zalaegerszegi TE) 2
Nagy Bianka (Zalaegerszegi TE) 2
Kunics Réka (Ziccer NLSE /Nagykanizsa/) 2
Huszár Viktória (öngól) (Eger SE) 1
Szántó Adrienn (Szent Mihály FC /Szeged/) 1
Mezőssy Melánia (Kőbányáért FNLA /Bp./) 1
Frankó Nikolett (Szent Mihály FC /Szeged/) 1
Mátyás Patrícia (öngól) (Eger SE) 1
Fekete Henrietta (Nyírség NSC-Nyíregyháza) 1
Balla Anikó (Nyíregyháza Spartacus FC) 1
Horváth Luca (Kelen SC /Bp./) 1
Kota Gabriella (Airnergy FC /Bp./) 1
Tóth Cintia (öngól) (Nyíregyháza Spartacus FC) 1
Balogh Vivien (Nyíregyháza Spartacus FC) 1
Kocsis Zsuzsanna (Nyíregyháza Spartacus FC) 1
Bagó Dóra (Monori SE) 1
Závodszky Mercédesz (öngól) (Eger SE) 1
Világos Dorina (Pécsi MFC) 1
Puskás Nóra (Kelen SC /Bp./) 1
Békefi Enikő (Videoton FC) 1
Németh Patrícia (SC Sopron) 1
Géczi Fanni (Airnergy FC /Bp./) 1
Tarpataki Nóra (Kelen SC /Bp./) 1
Bucher Bettina (Pécsi MFC) 1
Németh Mónika (Videoton FC) 1
Szehofner Vivien (Videoton FC) 1
Nagy Brigitta (Nyíregyháza Spartacus FC) 1
Szappanos Csilla (Airnergy FC /Bp./) 1
Beischlag Bianka (Airnergy FC /Bp./) 1
Mayer Lilla (Airnergy FC /Bp./) 1
Pünkösd Katalin (Monori SE) 1
Lakatos Nikoletta (öngól) (Eger SE) 1
Farkas Jázmin (Pécsi MFC) 1
Király Liliána (Zalaegerszegi TE) 1
Áder Anna (SC Sopron) 1
Szabó Zsuzsanna (Ziccer NLSE /Nagykanizsa/) 1
Boros Gréta (Ziccer NLSE /Nagykanizsa/) 1
Orosz Katalin (Kelen SC /Bp./) 1
Bakos Nikolett (Airnergy FC /Bp./) 1
Sajabó Boglárka (Pécsi MFC) 1
Barát Luca (öngól) (Kőbányáért FNLA /Bp./) 1
Lipták Dóra (Szent Mihály FC /Szeged/) 1
Krista Dóra (Airnergy FC /Bp./) 1
Szokoli Viktória (Balatonfüredi FC) 1
Pásztor Klaudia (SC Sopron) 1
Farkasi Dóra (SC Sopron) 1
Kardos Bernadett (Szent Mihály FC /Szeged/) 1
Kerkai Dóra (öngól) (Zalaegerszegi TE) 1
Oppermann Ilona (öngól) (Balatonfüredi FC) 1
Teleki Borbála (Monori SE) 1
Deák Eszter (Monori SE) 1
Madarasi Katalin (Balatonfüredi FC) 1
Király Lilla (Nyírség NSC-Nyíregyháza) 1
Dudás Diána (Pécsi MFC) 1
Fehér Vivien (Airnergy FC /Bp./) 1
Kerkai Dóra (Zalaegerszegi TE) 1
Kovács Nóra (Pécsi MFC) 1
Szőke Zita (SC Sopron) 1
Süveges Adrienn (Videoton FC) 1



Tabellák

NB I, felsőház, 2017/18
1. Ferencvárosi TC51
2. MTK Hungária FC (Bp.)34
3. Diósgyőri VTK (Miskolc)32
4. ETO FC-Győr31
részletes     
NB I, alsóház, 2017/18
1. Viktória FC-Szombathely34
2. Astra Hungary FC (Bp.)31
3. Kóka FNLA17
4. Újpest FC0
részletes     
NB II, Keleti csoport, 2017/18
1. Szent Mihály FC (Szeged)48
2. Kelen SC (Bp.)44
3. Airnergy FC (Bp)34
4. Nyíregyháza Spartacus FC26
5. Monori SE17
6. Nyírség NSC (Nyíregyháza)16
7. Eger SE0
részletes     
NB II, Nyugati csoport, 2017/18
1. Pécsi MFC39
2. Videoton FC38
3. Zalaegerszegi TE28
4. Balatonfüredi FC26
5. SC Sopron21
6. Ziccer NLSE (Nagykanizsa)16
7. Kőbányáért FNLA /Bp./9
részletes     
U19, Kiemelt csoport, 2017/18
1. ETO FC-Győr49
2. MTK Hungária FC (Bp.)44
3. Kóka FNLA38
4. Videoton FC32
5. Ferencvárosi TC29
6. Astra Hungary FC (Bp.)24
7. Airnergy FC (Bp.)22
8. Kecskeméti LA12
9. Haladás-Viktória (Szombathely)10
10. Diósgyőri VTK (Miskolc)3
részletes     
Futsal NB I, 2017/18
1. Hajdúböszörményi TE46
2. Szekszárdi FC37
3. Astra HFC (Kiskunfélegyháza)32
4. Tolna-Mözs25
5. Miskolci Vénusz20
6. Ricsilla (Zalaegerszeg) /–3 pont!/14
7. Gyulai Amazonok6
8. ETO FC-Győr /visszalépett!/0
részletes     
Futsal NB II, Keleti csoport, 2017/18
1. Skorpió SE-Salgótarján38
2. Rubeola FC-Csömör28
3. Debreceni EAC28
4. Szent Mihály FC (Deszk)21
5. MVFC-Berettyóújfalu19
6. Szolnok Fanatic SE16
7. Hajdúböszörményi TE II.12
8. Békéscsabai Wanted SC0
9. Eger SE /visszalépett!/0
10. Nyírség NSC (Nyíregyháza) /visszalépett!/0
részletes     
Futsal NB II, Nyugati csoport, 2017/18
1. TFSE (Bp.)47
2. Kalafa SE (Szár)43
3. KRSE (Bp.)41
4. Viadukt SE-Biatorbágy36
5. Szekszárdi FC II.28
6. ELTE-BEAC SE (Bp.)25
7. Petőfi SE (Pécs)15
8. Piliscsabai AFC12
9. Univerzum-Tolna-Mözs II.9
10. Paksi Atomerőmű SE7
részletes     

Góllövőlisták

NB I, góllövőlista
NB II, góllövőlista
Trampler Kinga (Videoton FC) 29
Zimányi-Kovács Anikó (Szent Mihály FC /Szeged/) 24
Nagy Viktória (Monori SE) 19
Bernhardt Bernadett (Kelen SC /Bp./) 18
Sábján Réka (SC Sopron) 18
Pirót Terézia (Monori SE) 16
teljes lista>>
U19, góllövőlista
Bódai Viktória (ETO FC-Győr) 34
Trampler Kinga (Videoton FC) 29
Dorner Dóra (MTK Hungária FC) 25
Vígh Diána (Astra HFC - Bp.) 22
Czellér Dorottya (MTK Hungária FC) 19
Földvári Fanni (MTK Hungária FC) 15
teljes lista>>
Futsal NB I, góllövőlista
Pádár Anita (Hajdúböszörményi TE) 39
Marsai Nikoletta (Ricsilla /Zalaegerszeg/) 21
Krascsenics Petra (Astra HFC-Kiskunfélegyháza) 17
Miliczki Noémi (Miskolci Vénusz) 17
Tell Zsófia (Hajdúböszörményi TE) 15
Varga Adél (Tolna-Mözs) 14
teljes lista>>
Futsal NB II, góllövőlista
Bozsik Nikolett (Viadukt SE-Biatorbágy) 37
Vágó Anikó (Szolnok Fanatic SE) 36
Bede Anna (Skorpió SE-Salgótarján) 31
Urbán Viktória (Szolnok Fanatic SE) 25
Koch Fruzsina (Skorpió SE-Salgótarján) 22
Bornemissza Barbara (Debreceni EAC) 20
teljes lista>>

Képgalériák

további képek

Fórumok

· ONLINE-Rész- és végeredmények
· Hol futballozhatnék? (Csapatkereső)
· DRUKKERPRESSZÓ
· Hegyvidék SE
· Szegedi AK
· Veszprémi nöi foci
· Gyulai Amazonok
· A női válogatottról
· Vélemények a honlapról
· Sopron Fan Club
· Melyik csapat nyeri a VB-t?
· Siófoki Bányász SE
· ASI FAN CLUB
· Ki lesz a bajnok az NB I-ben?
· U-13 Serdülő női labdarúgó torna Tolnán
név:
jelszó:
eredmenyek.net Góltippp játék
Partnerek:
Labdarúgás

http://siposfoto.gportal.hu/

MTK női foci

Viktória FC Szombathely

FTC

Szegedi AK

Nagykutas

PVSK Női focicsapat
Tolna-Mözs

noifoci60

kattints !!!

www.edzotaborok.hu

www.mobilpresent.hu

nb1.hu


Eladó Ingatlanok