Kék-Tó Lakópark
 
kép



Vachter Fanni (Diósgyőri VTK /Miskolc/) 41
Pirót Terézia (Monori SE) 29
Gyenes Adrienn (Kelen-Budaörs) 27
Zimányi-Kovács Anikó (Szent Mihály FC /Szeged/) 25
Olivera Markovic (Diósgyőri VTK /Miskolc/) 24
Nagy Viktória (Monori SE) 23
Gólik Fruzsina (Monori SE) 20
Csötönyi Tímea (Pécsi MFC) 20
Újvári Krisztina (Diósgyőri VTK /Miskolc/) 18
Sábján Réka (SC Sopron) 16
Papp Dorina (Szent Mihály FC /Szeged/) 14
Trampler Kinga (Videoton FC) 14
Folk Zsuzsanna (Airnergy FC /Bp./) 13
Bianca-Marilena Sandu (Diósgyőri VTK /Miskolc/) 13
Bukovszki Mónika (Diósgyőri VTK /Miskolc/) 13
Schermann Dóra (Monori SE) 13
Boros Kinga (Diósgyőri VTK /Miskolc/) 12
Kaiser Karina (Airnergy FC /Bp./) 11
Kerekes Krisztina (Diósgyőri VTK /Miskolc/) 11
Bernhardt Barbara (Kelen-Budaörs) 10
Pável Dominika (Airnergy FC /Bp./) 10
Eigner Eszter (Pécsi MFC) 9
Farkasi Dóra (SC Sopron) 9
Romanoczki Kármen (Videoton FC) 9
Szőke Zsuzsanna (Diósgyőri VTK /Miskolc/) 9
Helly Annamária (Vasas-Femina /Bp./) 8
Gyarmati Renáta (Balatonfüredi FC) 8
Bernhardt Bernadett (Kelen-Budaörs) 8
Molnár Rózsa (Vasas-Femina /Bp./) 8
Orosz Katalin (Kelen-Budaörs) 8
Kondor Bettina (SC Sopron) 8
Szabó Bernadett (Videoton FC) 8
Kókány Regina (Kelen-Budaörs) 7
Szalai Ágnes (Szent Mihály FC /Szeged/) 7
Bereczki Orsolya (Airnergy FC /Bp./) 7
Laszlóczki Anna (Paksi Atomerőmű SE) 7
Corina Simona Olar (Diósgyőri VTK /Miskolc/) 6
Szegedi Anita (Zalaegerszegi TE) 6
Fehér Vivien (Airnergy FC /Bp./) 6
Ács Noémi (Vasas-Femina /Bp./) 6
Cilingir Halide (Vasas-Femina /Bp./) 6
Szil Tünde (Szent Mihály FC /Szeged/) 6
Miliczki Noémi (Diósgyőri VTK /Miskolc/) 6
Nagy Margaréta (Vasas-Femina /Bp./) 5
Gáspár Krisztina (Zalaegerszegi TE) 5
Szabó Krisztina (Airnergy FC /Bp./) 5
Bakos Nikolett (Balatonfüredi FC) 5
Kovács Alíz (Diósgyőri VTK /Miskolc/) 5
Garamvölgyi Kitti (Kelen-Budaörs) 5
Szélpál Nóra (Szent Mihály FC /Szeged/) 5
Manev Fanni (Monori SE) 5
Lipták Lilla (Szent Mihály FC /Szeged/) 5
Kovács Szilvia (Kelen-Budaörs) 4
Horváth Hanna (Airnergy FC /Bp./) 4
Császár Flóra (Zalaegerszegi TE) 4
Linke Nikolett (Monori SE) 4
Teleki Borbála (Monori SE) 4
Vass Noémi (Szent Mihály FC /Szeged/) 4
Boda Dzsenifer (Vasas-Femina /Bp./) 4
Beischlag Bianka (Vasas-Femina /Bp./) 4
Király Ramóna (Zalaegerszegi TE) 4
Tari Tímea (Vasas-Femina /Bp./) 4
Kókai Krisztina (Airnergy FC /Bp./) 4
Jáhn Klaudia (Diósgyőri VTK /Miskolc/) 3
Derkács Evelin (Pécsi MFC) 3
Szehofner Vivien (Videoton FC) 3
Lovász Viktória (Paksi Atomerőmű SE) 3
Kresák Katalin (Diósgyőri VTK /Miskolc/) 3
Bozsik Nikolett (Airnergy FC /Bp./) 3
Ferencz Éva (Pécsi MFC) 3
Kovács Zsuzsa (Videoton FC) 3
Császár Zsófia (Videoton FC) 3
Harcel Boglárka (Szent Mihály FC /Szeged/) 3
Guth Renáta (Szent Mihály FC /Szeged/) 3
Tarpataki Nóra (Kelen-Budaörs) 3
Kókai Krisztina (Monori SE) 3
Pavlik Júlia (Kelen-Budaörs) 3
Tagyi Vivien (Kelen-Budaörs) 2
André Antónia (Diósgyőri VTK /Miskolc/) 2
Tóth Éva (SC Sopron) 2
Kovács Krisztina (SC Sopron) 2
Tóth Alexandra (Diósgyőri VTK /Miskolc/) 2
Békefi Enikő (Videoton FC) 2
Vörös Krisztina (Airnergy FC /Bp./) 2
Szundi Dorotina (Vasas-Femina /Bp./) 2
Maláti Gréta (Paksi Atomerőmű SE) 2
Bucher Bettina (Pécsi MFC) 2
Gimes Georgina (Videoton FC) 2
Sümeghy Anna (Zalaegerszegi TE) 2
Moizer Melitta (Videoton FC) 2
Végh Renáta (Zalaegerszegi TE) 2
Maláti Dalma (Paksi Atomerőmű SE) 2
Kosztyi Kata (Airnergy FC /Bp./) 2
Polgár Ágnes (öngól) (SC Sopron) 1
Kalányos Adél (SC Sopron) 1
Világos Dorina (Pécsi MFC) 1
Tóth Tímea (öngól) (Balatonfüredi FC) 1
Tasnádi Rita (Airnergy FC /Bp./) 1
Páli Gyöngyi (SC Sopron) 1
Lévai Nikolett (Szent Mihály FC /Szeged/) 1
Szokoli Viktória (Balatonfüredi FC) 1
Horváth Petra (Pécsi MFC) 1
Temesváry Tekla (Szent Mihály FC /Szeged/) 1
Debreceni Kata (Paksi Atomerőmű SE) 1
Gerencsér Petra (Zalaegerszegi TE) 1
Luczi Evelin (Zalaegerszegi TE) 1
Bernáth Csilla (Diósgyőri VTK /Miskolc/) 1
Bedő Ágnes (öngól) (Videoton FC) 1
Pataki Flóra (Videoton FC) 1
Iványi Margit (öngól) (Balatonfüredi FC) 1
Földesi Fruzsina (Videoton FC) 1
Paranai Enikő (Diósgyőri VTK /Miskolc/) 1
Németh Zita (SC Sopron) 1
Haraszt Ilona (Balatonfüredi FC) 1
Hideg Zsófia (Pécsi MFC) 1
Dömsödi Petra (Balatonfüredi FC) 1
Szehofner Vivien (öngól) (Videoton FC) 1
Szabó Katalin (Airnergy FC /Bp./) 1
Kocsis Petra (SC Sopron) 1
Pataki Flóra (öngól) (Videoton FC) 1
Mercz Dorottya (Kelen-Budaörs) 1
Váradi Cintia (Diósgyőri VTK /Miskolc/) 1
Pünkösd Katalin (Monori SE) 1
Skaliczki Kitti (Diósgyőri VTK /Miskolc/) 1
Répás Enikő (Monori SE) 1
Herczeg Virág (Diósgyőri VTK /Miskolc/) 1
Bedő Ágnes (Zalaegerszegi TE) 1
Bagó Aliz (Paksi Atomerőmű SE) 1
Sávai Vivien (Szent Mihály FC /Szeged/) 1
Buchmüller Petra (Paksi Atomerőmű SE) 1
Tóth Dorottya (Pécsi MFC) 1
Ősi Nikolett (öngól) (Balatonfüredi FC) 1
Tóth Fruzsina (Balatonfüredi FC) 1
Koncz Bernadett (Szent Mihály FC /Szeged/) 1
Dreisziger Dóra (Kelen-Budaörs) 1
Sütő Zsófia (Vasas-Femina /Bp./) 1
Sárosi Nikoletta (Kelen-Budaörs) 1
Horváth Orsolya (Szent Mihály FC /Szeged/) 1
Madarasi Katalin (Balatonfüredi FC) 1
Szabó Henriett (Balatonfüredi FC) 1
Jakus Mercédesz (Vasas-Femina /Bp./) 1
Méhn Melinda (öngól) (Vasas-Femina /Bp./) 1
Tenczel Csilla (Monori SE) 1



Tabellák

NB I, felsőház, 2016/17
1. Ferencvárosi TC57
2. MTK Hungária FC (Bp.)44
3. Viktória FC-Szombathely32
4. ETO FC-Győr28
részletes     
NB I, alsóház, 2016/17
1. Kóka FNLA31
2. Astra Hungary FC (Bp.)21
3. Újpesti TE12
4. Budapest Honvéd6
részletes     
NB II, 2016/17
1. Diósgyőri VTK (Miskolc)66
2. Szent Mihály FC (Szeged)56
3. Monori SE52
4. Pécsi MFC37
5. Airnergy FC (Bp.)35
6. Kelen-Budaörs34
7. Vasas-Femina (Bp.)29
8. Videoton FC25
9. SC Sopron23
10. Zalaegerszegi TE14
11. Balatonfüredi FC9
12. Paksi Atomerőmű SE7
részletes     
U18, Kiemelt csoport, 2016/17
1. MTK Hungária FC (Bp.)46
2. Ferencvárosi TC38
3. Kóka FNLA36
4. ETO FC-Győr30
5. Astra Hungary FC (Bp.)22
6. Debreceni EAC-DVSC18
7. Haladás-Viktória FC (Szombathely)13
8. Diósgyőri VTK-Vénusz (Miskolc)4
9. Újpest FC2
részletes     
Futsal NB I, felsőház, 2016/17
1. Hajdúböszörményi TE28
2. Astra HFC (Kiskunfélegyháza)18
3. Szekszárdi FC18
4. Tolna-Mözs12
5. Diósgyőri VTK-Vénusz (Miskolc)2
részletes     
Futsal NB I, alsóház, 2016/17
1. ETO FC-Győr16
2. Göcsej SK (Zalaegerszeg)13
3. Debreceni EAC12
4. Airnergy FC (Bp)5
részletes     
Futsal NB II, felsőház, 2016/17
1. Gyulai Amazonok22
2. Hajdúböszörményi TE II.18
3. Skorpió SE-Salgótarján17
4. KRSE (Bp.)14
5. Szent Mihály FC (Deszk)10
6. Rubeola FC-Csömör9
7. TFSE (Bp.)5
8. Kalafa-Újbarok SE (Szár)3
részletes     
Futsal NB II, alsóház, 2016/17
1. MVFC-Berettyóújfalu22
2. ELTE-BEAC SE (Bp.)16
3. Petőfi SE (Pécs)11
4. Nyírség NSC (Nyíregyháza) /-3 pont/8
5. Piliscsabai AFC7
6. Gerjeni SK1
részletes     

Góllövőlisták

NB I, góllövőlista
Ebere Orji (Ferencvárosi TC)27
Sladana Bulatovic /ősz: Kóka: 8/ (Ferencvárosi TC)15
Fogl Katalin (Astra HFC – Bp.)15
Sümegi Éva /ősz: FTC: 9/ (Kóka FNLA)13
Siklér Kinga (Viktória FC-Szombathely)12
Heike Manhart (Viktória FC-Szombathely)11
Nagy Lilla (MTK Hungária FC)10
Méry Rita (MTK Hungária FC)10
Jelena Cankovic (Ferencvárosi TC)10
Süle Dóra (ETO FC-Győr)9

teljes lista >>
NB II, góllövőlista
Vachter Fanni (Diósgyőri VTK /Miskolc/) 41
Pirót Terézia (Monori SE) 29
Gyenes Adrienn (Kelen-Budaörs) 27
Zimányi-Kovács Anikó (Szent Mihály FC /Szeged/) 25
Olivera Markovic (Diósgyőri VTK /Miskolc/) 24
Nagy Viktória (Monori SE) 23
teljes lista>>
U18, góllövőlista
Dorner Dóra Zita (MTK Hungária FC) 32
Czellér Dorottya (MTK Hungária FC) 22
Papp Luca (Ferencvárosi TC) 21
Kiss Orsolya (Astra HFC - Bp.) 20
Böcskei Nikoletta (ETO FC-Győr) 19
Pintye Vivien (Debreceni EAC-DVSC) 13
teljes lista>>
Futsal NB I, góllövőlista
Vígh Renáta (Hajdúböszörményi TE) 36
Marsai Nikoletta (Göcsej SK /Zalaegerszeg/) 34
Nagy Anett (Astra HFC-Kiskunfélegyháza) 32
Pádár Anita (Hajdúböszörményi TE) 29
Anna Sydorenko (Tolna-Mözs) 27
Hodován Edit (Tolna-Mözs) 26
teljes lista>>
Futsal NB II, góllövőlista
Koch Fruzsina (Skorpió SE-Salgótarján) 31
Pilán Tímea (Gyulai Amazonok) 26
Pap Eszter (Kalafa-Újbarok SE /Szár/) 24
Bede Anna (Skorpió SE-Salgótarján) 23
Bálint Rebeka (Gyulai Amazonok) 23
Dohány Rita (Rubeola FC-Csömör) 21
teljes lista>>

Képgalériák

további képek

Fórumok

· ONLINE-Rész- és végeredmények
· DRUKKERPRESSZÓ
· Hol futballozhatnék? (Csapatkereső)
· Hogy mindenki jó helyre időre menjen ...
· Szegedi AK
· Góltippp!
· Átigazolási hírek
· Futsal
· munkalehetőség
· A női válogatottról
· Drukker baráti kör
· Vélemények a honlapról
· ASI FAN CLUB
· Siófoki Bányász SE
· U17
név:
jelszó:
eredmenyek.net Góltippp játék
Partnerek:
Labdarúgás

http://siposfoto.gportal.hu/

MTK női foci

Viktória FC Szombathely

FTC

Szegedi AK

Nagykutas

PVSK Női focicsapat
Tolna-Mözs

noifoci60

kattints !!!

www.edzotaborok.hu

www.mobilpresent.hu

nb1.hu


Eladó Ingatlanok