Kék-Tó Lakópark
 
kép



Zimányi-Kovács Anikó (Szent Mihály FC /Deszk/ ) 12
Bede Anna (Skorpió SE-Salgótarján) 12
Csigi Eszter (Szekszárdi FC II.) 10
Vágó Anikó (Szolnok Fanatic SE) 8
Vass Noémi (Szent Mihály FC /Deszk/ ) 8
Csorba Szandra (Viadukt SE-Biatorbágy) 8
Urbán Viktória (Szolnok Fanatic SE) 7
Maláti Gréta (Paksi Atomerőmű SE) 7
Kertész Tünde (Nyírség NSC /Nyíregyháza/) 7
Németh Beáta (Viadukt SE-Biatorbágy) 7
Birgit Ystad (Petőfi SE /Pécs/) 7
Pap Eszter (Kalafa SE /Szár/) 7
Bagdi Csilla (TFSE /Bp./) 6
Botos Regina (Kalafa SE /Szár/) 6
Török Kitti (Univerzum-Tolna-Mözs II.) 6
Nagy Alexandra (KRSE /Bp./) 6
Mausz Renáta (Szekszárdi FC II.) 5
Baksa Katalin (Szent Mihály FC /Deszk/ ) 5
Szabó Zita (Kalafa SE /Szár/) 5
Mátyás Noémi (Rubeola FC-Csömör) 5
Koch Fruzsina (Skorpió SE-Salgótarján) 5
Kós Petra (TFSE /Bp./) 5
Molnár Judit (Rubeola FC-Csömör) 5
Donkó Szilvia (MVFC-Berettyóújfalu) 4
Bereczki Orsolya (Debreceni EAC) 4
Bornemissza Barbara (Debreceni EAC) 4
Lovászi Zita (Szent Mihály FC /Deszk/ ) 4
Bucher Bettina (Szekszárdi FC II.) 4
Iryna Marchenko (Univerzum-Tolna-Mözs II.) 4
Viczai Katalin (KRSE /Bp./) 4
Bodor Renáta (Nyírség NSC /Nyíregyháza/) 4
Szívosné Bozsó Renáta (Szolnok Fanatic SE) 4
Soós Petra (Szekszárdi FC II.) 4
Urai Bianka (Debreceni EAC) 3
Bobok Csilla (TFSE /Bp./) 3
Nagy Noémi (ELTE-BEAC SE /Bp./) 3
Horváth Eszter (ELTE-BEAC SE /Bp./) 3
Bachmann Vivien (Szekszárdi FC II.) 3
Szennai Adrienn (Rubeola FC-Csömör) 3
Sugár Ágnes (Békéscsabai Wanted SC) 3
Balla Anikó (Debreceni EAC) 3
Bölömi Ibolya (Hajdúböszörményi TE II.) 3
Nagy Szabina (Rubeola FC-Csömör) 3
Nagy Anikó (Hajdúböszörményi TE II.) 3
Pozsgai Kitti (MVFC-Berettyóújfalu) 3
Bozsik Nikolett (Viadukt SE-Biatorbágy) 3
Hógli Claudia (Petőfi SE /Pécs/) 3
Kovács Kinga (Nyírség NSC /Nyíregyháza/) 3
Perger Dorina (Univerzum-Tolna-Mözs II.) 3
Janicsek Zsanett (TFSE /Bp./) 3
Dura Mercédesz (KRSE /Bp./) 3
Simon Noémi (Piliscsabai AFC) 3
Lengyel Zsanett (Rubeola FC-Csömör) 3
Király Lilla (Nyírség NSC /Nyíregyháza/) 3
Helly Annamária (ELTE-BEAC SE /Bp./) 3
Dancs Rebeka (Debreceni EAC) 2
Lelovics Réka (Szekszárdi FC II.) 2
Gálik Ágnes (Rubeola FC-Csömör) 2
Fehér Zsuzsanna (Szent Mihály FC /Deszk/ ) 2
Lovász Viktória (Szekszárdi FC II.) 2
Szűcs Éva (Nyírség NSC /Nyíregyháza/) 2
Bankó Olga (Piliscsabai AFC) 2
Ferenczi Anna (Viadukt SE-Biatorbágy) 2
Gjerland Tyrdal Tea Marie Synnove (Petőfi SE /Pécs/) 2
Botka Bernadett (Rubeola FC-Csömör) 2
Trapp Enikő (Paksi Atomerőmű SE) 2
Horváth Renáta (Debreceni EAC) 2
Mogyorósi Zsuzsanna (Hajdúböszörményi TE II.) 2
Kota Gabriella (Hajdúböszörményi TE II.) 2
Suhajda Anita (Viadukt SE-Biatorbágy) 2
Pintér Denissza (Piliscsabai AFC) 2
Molnár-Sáska Ildikó (TFSE /Bp./) 2
Pavlik Júlia (TFSE /Bp./) 2
Bódi Virág (Szolnok Fanatic SE) 2
Szabó Krisztina (Kalafa SE /Szár/) 2
Nagy Boglárka (Nyírség NSC /Nyíregyháza/) 2
Koloh Regina (Paksi Atomerőmű SE) 2
Czégény Zsuzsanna (Hajdúböszörményi TE II.) 2
Vasvári Dorina (Debreceni EAC) 2
Tóth Nóra (MVFC-Berettyóújfalu) 2
Monyók Gréta (Nyírség NSC /Nyíregyháza/) 2
Erős Zsanett (MVFC-Berettyóújfalu) 2
Kardos Dóra (Békéscsabai Wanted SC) 2
Bede Anett (Skorpió SE-Salgótarján) 2
Böröczky Szilvia (öngól) (Debreceni EAC) 1
Gaál Krisztina (Univerzum-Tolna-Mözs II.) 1
Eigner Maggy (Piliscsabai AFC) 1
Debreceni Kata (Paksi Atomerőmű SE) 1
Bucher Bettina (öngól) (Szekszárdi FC II.) 1
Horváth Sára (Békéscsabai Wanted SC) 1
Winternitz Anna (TFSE /Bp./) 1
Tóth Friderika (Skorpió SE-Salgótarján) 1
Burján Nóra (TFSE /Bp./) 1
Hajdu Réka (Piliscsabai AFC) 1
Harcel Boglárka (Szent Mihály FC /Deszk/ ) 1
Géczi Bettina (Szent Mihály FC /Deszk/ ) 1
Madzin Dóra (Hajdúböszörményi TE II.) 1
Pálóczi Krisztina (Hajdúböszörményi TE II.) 1
Szekeres Anna (öngól) (Hajdúböszörményi TE II.) 1
Pázmándi Anett (Szolnok Fanatic SE) 1
Tóth Bianka (KRSE /Bp./) 1
Nagy Mária (Hajdúböszörményi TE II.) 1
Czégény Zsuzsanna (öngól) (Hajdúböszörményi TE II.) 1
Géczi Bettina (öngól) (Szent Mihály FC /Deszk/ ) 1
Kajdy Janka (öngól) (Rubeola FC-Csömör) 1
Farkas Éva (Hajdúböszörményi TE II.) 1
Fekete Gabriella (Debreceni EAC) 1
Pócsik Lívia (Debreceni EAC) 1
Tóth Csilla (KRSE /Bp./) 1
Fehér Vivien (Viadukt SE-Biatorbágy) 1
Varga Zsuzsa (Szent Mihály FC /Deszk/ ) 1
Püski Nóra (Békéscsabai Wanted SC) 1
Czibere Andrea (Szent Mihály FC /Deszk/ ) 1
Bárczi Katalin (Piliscsabai AFC) 1
Gál Mónika (Szolnok Fanatic SE) 1
Juhász Andrea (TFSE /Bp./) 1
Sitku Réka (TFSE /Bp./) 1
Nyéki Eszter (ELTE-BEAC SE /Bp./) 1
Redetzky Andrea (Szent Mihály FC /Deszk/ ) 1
Papp Petra (Piliscsabai AFC) 1
Szabó Vivien (Szekszárdi FC II.) 1
Balogh Kármen (KRSE /Bp./) 1
Sajabó Boglárka (Petőfi SE /Pécs/) 1
Winternitz Katalin (TFSE /Bp./) 1
Riegler Bernadett (Szekszárdi FC II.) 1
Csontos Anna (Szekszárdi FC II.) 1
Bokor Berill (Skorpió SE-Salgótarján) 1
Balla Anikó (öngól) (Debreceni EAC) 1
Tóth Eszter (KRSE /Bp./) 1
Balogh Viktória (Békéscsabai Wanted SC) 1
Balogh Erika (Hajdúböszörményi TE II.) 1
Nagy Dóra (Nyírség NSC /Nyíregyháza/) 1
Kiss Patrícia (KRSE /Bp./) 1
Andriska Renáta (KRSE /Bp./) 1
Kurucz Kitti (Petőfi SE /Pécs/) 1
Madzin Dóra (öngól) (Hajdúböszörményi TE II.) 1
Kaiser Karina (Univerzum-Tolna-Mözs II.) 1
Mága Alexandra (Hajdúböszörményi TE II.) 1
Erdős Edina (Debreceni EAC) 1
Szabó Tímea (TFSE /Bp./) 1
Gyurján Ágnes (Nyírség NSC /Nyíregyháza/) 1
Fekete Henrietta (Nyírség NSC /Nyíregyháza/) 1
Szabó Katalin (Kalafa SE /Szár/) 1
Kovács Nikolett (Kalafa SE /Szár/) 1
Szőlős Alexandra (ELTE-BEAC SE /Bp./) 1
Balya Dorottya (Skorpió SE-Salgótarján) 1
Molnár Anett (Skorpió SE-Salgótarján) 1
Tóth Mónika (Nyírség NSC /Nyíregyháza/) 1
Gyurkovits Katalin (Univerzum-Tolna-Mözs II.) 1
Simon Boglárka (Univerzum-Tolna-Mözs II.) 1
Nagy Zita (Szolnok Fanatic SE) 1
Görög Emília Aténé (Viadukt SE-Biatorbágy) 1
Béres Adrienn (ELTE-BEAC SE /Bp./) 1
Orbán Csilla (Rubeola FC-Csömör) 1
Kelemen Anett (Skorpió SE-Salgótarján) 1
Tóth Anita (Skorpió SE-Salgótarján) 1
Mariia Vaskovets (Univerzum-Tolna-Mözs II.) 1
Horváth Hanna (Univerzum-Tolna-Mözs II.) 1
Papp Dóra (MVFC-Berettyóújfalu) 1



Tabellák

NB I, alapszakasz, 2017/18
1. Ferencvárosi TC31
2. ETO FC-Győr23
3. MTK Hungária FC (Bp.)21
4. Diósgyőri VTK (Miskolc)16
5. Astra Hungary FC (Bp.)16
6. Haladás-Viktória (Szombathely)15
7. Kóka FNLA4
8. Újpest FC0
részletes     
NB II, Keleti csoport, 2017/18
1. Szent Mihály FC (Szeged)30
2. Kelen SC (Bp.)25
3. Nyíregyháza Spartacus FC16
4. Airnergy FC (Bp)15
5. Monori SE14
6. Nyírség NSC (Nyíregyháza)4
7. Eger SE0
részletes     
NB II, Nyugati csoport, 2017/18
1. Balatonfüredi FC21
2. Pécsi MFC18
3. Videoton FC17
4. Zalaegerszegi TE15
5. SC Sopron13
6. Ziccer NLSE (Nagykanizsa)5
7. Kőbányáért FNLA /Bp./5
részletes     
U19, Kiemelt csoport, 2017/18
1. MTK Hungária FC (Bp.)22
2. ETO FC-Győr22
3. Kóka FNLA19
4. Ferencvárosi TC19
5. Astra Hungary FC (Bp.)13
6. Videoton FC13
7. Airnergy FC (Bp.)10
8. Kecskeméti LA6
9. Haladás-Viktória (Szombathely)4
10. Diósgyőri VTK (Miskolc)0
részletes     
Futsal NB I, 2017/18
1. Hajdúböszörményi TE21
2. Szekszárdi FC18
3. Tolna-Mözs14
4. Astra HFC (Kiskunfélegyháza)8
5. Miskolci Vénusz8
6. Gyulai Amazonok3
7. Göcsej SK (Zalaegerszeg) /–3 pont!/0
8. ETO FC-Győr /visszalépett!/0
részletes     
Futsal NB II, Keleti csoport, 2017/18
1. Szent Mihály FC (Deszk)12
2. Skorpió SE-Salgótarján10
3. Nyírség NSC (Nyíregyháza)10
4. MVFC-Berettyóújfalu8
5. Rubeola FC-Csömör7
6. Szolnok Fanatic SE7
7. Hajdúböszörményi TE II.6
8. Debreceni EAC3
9. Békéscsabai Wanted SC0
10. Eger SE /visszalépett!/0
részletes     
Futsal NB II, Nyugati csoport, 2017/18
1. TFSE (Bp.)21
2. Kalafa SE (Szár)18
3. Viadukt SE-Biatorbágy12
4. KRSE (Bp.)12
5. Szekszárdi FC II.10
6. Petőfi SE (Pécs)6
7. Piliscsabai AFC5
8. Univerzum-Tolna-Mözs II.5
9. ELTE-BEAC SE (Bp.)4
10. Paksi Atomerőmű SE3
részletes     

Góllövőlisták

NB I, góllövőlista
Sipos Lilla (ETO FC-Győr)13
Szladana Bulatovics (Ferencvárosi TC)12
Nagy Lilla (MTK Hungária FC)8
Allegra Poljak (Ferencvárosi TC)8
Méry Rita (MTK Hungária FC)7
Siklér Kinga (Haladás-Viktória /Szombathely/)6
Szabó Viktória (Ferencvárosi TC)6
Olivera Markovics (Diósgyőri VTK /Miskolc/)5
Kocsán Petra (Ferencvárosi TC)5
Nagy Ágnes (Ferencvárosi TC)5

teljes lista >>
NB II, góllövőlista
Zimányi-Kovács Anikó (Szent Mihály FC /Szeged/) 15
Nagy Viktória (Monori SE) 14
Szélpál Nóra (Szent Mihály FC /Szeged/) 11
Szil Tünde (Szent Mihály FC /Szeged/) 11
Bernhardt Bernadett (Kelen SC /Bp./) 11
Sábján Réka (SC Sopron) 10
teljes lista>>
U19, góllövőlista
Bódai Viktória (ETO FC-Győr) 17
Dorner Dóra (MTK Hungária FC) 14
Vígh Diána (Astra HFC - Bp.) 13
Földvári Fanni (MTK Hungária FC) 13
Ács Krisztina (Kóka FNLA) 13
Trampler Kinga (Videoton FC) 13
teljes lista>>
Futsal NB I, góllövőlista
Pádár Anita (Hajdúböszörményi TE) 16
Szalkai Kitti (Tolna-Mözs) 9
Beke Adrienn (Szekszárdi FC) 8
Ganczer Hajnalka (Szekszárdi FC) 8
Kovács Alíz (Miskolci Vénusz) 7
Varga Adél (Tolna-Mözs) 7
teljes lista>>
Futsal NB II, góllövőlista
Zimányi-Kovács Anikó (Szent Mihály FC /Deszk/ ) 12
Bede Anna (Skorpió SE-Salgótarján) 12
Csigi Eszter (Szekszárdi FC II.) 10
Vágó Anikó (Szolnok Fanatic SE) 8
Vass Noémi (Szent Mihály FC /Deszk/ ) 8
Csorba Szandra (Viadukt SE-Biatorbágy) 8
teljes lista>>

Képgalériák

további képek

Fórumok

· ONLINE-Rész- és végeredmények
· DRUKKERPRESSZÓ
· Melyik csapat nyeri a VB-t?
· Sopron Fan Club
· Siófoki Bányász SE
· ASI FAN CLUB
· Ki lesz a bajnok az NB I-ben?
· Hegyvidék SE
· U-13 Serdülő női labdarúgó torna Tolnán
· U-13 Serdülő női labdarúgó torna Tolnán 2005 december 28-án - Jelentkező csapatokat várunk
· Az U15-ös bajnokságról
· Online tudositás az Alsónémedi-Sportfesztiválról
· HK-Gödöllő-City Line Fan Club
· Futsal
· Gyulai Amazonok
név:
jelszó:
eredmenyek.net Góltippp játék
Partnerek:
Labdarúgás

http://siposfoto.gportal.hu/

MTK női foci

Viktória FC Szombathely

FTC

Szegedi AK

Nagykutas

PVSK Női focicsapat
Tolna-Mözs

noifoci60

kattints !!!

www.edzotaborok.hu

www.mobilpresent.hu

nb1.hu


Eladó Ingatlanok