Kék-Tó Lakópark
 
kép



Vágó Anikó (Szolnok Fanatic SE) 31
Bede Anna (Skorpió SE-Salgótarján) 24
Urbán Viktória (Szolnok Fanatic SE) 17
Mátyás Noémi (Rubeola FC-Csömör) 17
Bornemissza Barbara (Debreceni EAC) 17
Csigi Eszter (Szekszárdi FC II.) 15
Bozsik Nikolett (Viadukt SE-Biatorbágy) 14
Botos Regina (Kalafa SE /Szár/) 13
Zimányi-Kovács Anikó (Szent Mihály FC /Deszk/ ) 12
Pap Eszter (Kalafa SE /Szár/) 12
Birgit Ystad (Petőfi SE /Pécs/) 12
Németh Beáta (Viadukt SE-Biatorbágy) 12
Maláti Gréta (Paksi Atomerőmű SE) 11
Bagdi Csilla (TFSE /Bp./) 11
Dancs Rebeka (Debreceni EAC) 10
Mausz Renáta (Szekszárdi FC II.) 10
Balla Anikó (Debreceni EAC) 10
Baksa Katalin (Szent Mihály FC /Deszk/ ) 10
Dura Mercédesz (KRSE /Bp./) 9
Kós Petra (TFSE /Bp./) 9
Török Kitti (Univerzum-Tolna-Mözs II.) 9
Csorba Szandra (Viadukt SE-Biatorbágy) 9
Szabó Zita (Kalafa SE /Szár/) 9
Koch Fruzsina (Skorpió SE-Salgótarján) 9
Molnár Judit (Rubeola FC-Csömör) 9
Nagy Anikó (Hajdúböszörményi TE II.) 8
Nagy Alexandra (KRSE /Bp./) 8
Gálik Ágnes (Rubeola FC-Csömör) 8
Vass Noémi (Szent Mihály FC /Deszk/ ) 8
Bajcsy Krisztina (Viadukt SE-Biatorbágy) 8
Donkó Szilvia (MVFC-Berettyóújfalu) 8
Bobok Csilla (TFSE /Bp./) 7
Nagy Noémi (ELTE-BEAC SE /Bp./) 7
Erős Zsanett (MVFC-Berettyóújfalu) 7
Fekete Gabriella (Debreceni EAC) 7
Lovász Viktória (Szekszárdi FC II.) 7
Kertész Tünde (Nyírség NSC /Nyíregyháza/) 7
Szívósné Bozsó Renáta (Szolnok Fanatic SE) 7
Ferenczi Anna (Viadukt SE-Biatorbágy) 7
Simon Noémi (Piliscsabai AFC) 7
Lengyel Zsanett (Rubeola FC-Csömör) 7
Szennai Adrienn (Rubeola FC-Csömör) 6
Gál Mónika (Szolnok Fanatic SE) 6
Viczai Katalin (KRSE /Bp./) 6
Lovászi Zita (Szent Mihály FC /Deszk/ ) 6
Bokor Berill (Skorpió SE-Salgótarján) 6
Kiss Patrícia (KRSE /Bp./) 6
Andriska Renáta (KRSE /Bp./) 6
Botka Bernadett (Rubeola FC-Csömör) 6
Suhajda Anita (Viadukt SE-Biatorbágy) 6
Bede Anett (Skorpió SE-Salgótarján) 6
Tóth Nóra (MVFC-Berettyóújfalu) 5
Maries Nicoletta (Debreceni EAC) 5
Bodor Renáta (Nyírség NSC /Nyíregyháza/) 5
Sugár Ágnes (Békéscsabai Wanted SC) 5
Bachmann Vivien (Szekszárdi FC II.) 5
Iryna Marchenko (Univerzum-Tolna-Mözs II.) 4
Szűcs Éva (Nyírség NSC /Nyíregyháza/) 4
Nagy Szabina (Rubeola FC-Csömör) 4
Pozsgai Kitti (MVFC-Berettyóújfalu) 4
Janicsek Zsanett (TFSE /Bp./) 4
Soós Petra (Szekszárdi FC II.) 4
Bölömi Ibolya (Hajdúböszörményi TE II.) 4
Kókány Regina (TFSE /Bp./) 4
Bankó Olga (Piliscsabai AFC) 4
Fehér Zsuzsanna (Szent Mihály FC /Deszk/ ) 4
Mogyorósi Zsuzsanna (Hajdúböszörményi TE II.) 4
Szabó Katalin (Kalafa SE /Szár/) 4
Horváth Eszter (ELTE-BEAC SE /Bp./) 4
Bucher Bettina (Szekszárdi FC II.) 4
Nagy Boglárka (Nyírség NSC /Nyíregyháza/) 4
Király Lilla (Nyírség NSC /Nyíregyháza/) 4
Molnár-Sáska Ildikó (TFSE /Bp./) 4
Bereczki Orsolya (Debreceni EAC) 4
Balya Dorottya (Skorpió SE-Salgótarján) 4
Kakuk Anikó (Rubeola FC-Csömör) 3
Erdős Edina (Debreceni EAC) 3
Ugrits Adrienn (Kalafa SE /Szár/) 3
Hógli Claudia (Petőfi SE /Pécs/) 3
Géczi Bettina (öngól) (Szent Mihály FC /Deszk/ ) 3
Czégény Zsuzsanna (Hajdúböszörményi TE II.) 3
Tóth Bianka (KRSE /Bp./) 3
Mariia Vaskovets (Univerzum-Tolna-Mözs II.) 3
Fehér Vivien (Viadukt SE-Biatorbágy) 3
Perger Dorina (Univerzum-Tolna-Mözs II.) 3
Trapp Enikő (Paksi Atomerőmű SE) 3
Burján Nóra (TFSE /Bp./) 3
Varga Zsuzsa (Szent Mihály FC /Deszk/ ) 3
Koloh Regina (Paksi Atomerőmű SE) 3
Papp Petra (Piliscsabai AFC) 3
Nyéki Eszter (ELTE-BEAC SE /Bp./) 3
Kovács Kinga (Nyírség NSC /Nyíregyháza/) 3
Gjerland Tyrdal Tea Marie Synnove (Petőfi SE /Pécs/) 3
Kovács Szilvia (TFSE /Bp./) 3
Kardos Dóra (Békéscsabai Wanted SC) 3
Urai Bianka (Debreceni EAC) 3
Balogh Kármen (KRSE /Bp./) 3
Mága Alexandra (Hajdúböszörményi TE II.) 3
Görög Emília Aténé (Viadukt SE-Biatorbágy) 3
Szabó Krisztina (Kalafa SE /Szár/) 3
Pócsik Lívia (Debreceni EAC) 3
Helly Annamária (ELTE-BEAC SE /Bp./) 3
Béres Adrienn (ELTE-BEAC SE /Bp./) 3
Nagy Mária (Hajdúböszörményi TE II.) 2
Kovács Nikolett (Kalafa SE /Szár/) 2
Szőlős Alexandra (ELTE-BEAC SE /Bp./) 2
Sávai Vivien (Szent Mihály FC /Deszk/ ) 2
Pintér Denissza (Piliscsabai AFC) 2
Pavlik Júlia (TFSE /Bp./) 2
Farkas Klaudia (TFSE /Bp./) 2
Monyók Gréta (Nyírség NSC /Nyíregyháza/) 2
Eigner Maggy (Piliscsabai AFC) 2
Bódi Virág (Szolnok Fanatic SE) 2
Pázmándi Anett (Szolnok Fanatic SE) 2
Kaiser Karina (Univerzum-Tolna-Mözs II.) 2
Redetzky Andrea (Szent Mihály FC /Deszk/ ) 2
Vasvári Dorina (Debreceni EAC) 2
Papp Dóra (MVFC-Berettyóújfalu) 2
Kota Gabriella (Hajdúböszörményi TE II.) 2
Horváth Renáta (Debreceni EAC) 2
Kágyi Árvácska (Szekszárdi FC II.) 2
Csontos Anna (Szekszárdi FC II.) 2
Viktoríía Solomakha (Univerzum-Tolna-Mözs II.) 2
Örkényi Bianka (Békéscsabai Wanted SC) 2
Kelemen Anett (MVFC-Berettyóújfalu) 2
Lelovics Réka (Szekszárdi FC II.) 2
Balogh Viktória (öngól) (Békéscsabai Wanted SC) 1
Tóth Friderika (Skorpió SE-Salgótarján) 1
Börcsök Ágota (Szent Mihály FC /Deszk/ ) 1
Vágó Anikó (öngól) (Szolnok Fanatic SE) 1
Czégény Zsuzsanna (öngól) (Hajdúböszörményi TE II.) 1
Bucher Bettina (öngól) (Szekszárdi FC II.) 1
Debreceni Kata (Paksi Atomerőmű SE) 1
Gaál Krisztina (Univerzum-Tolna-Mözs II.) 1
Gaál Mária (Univerzum-Tolna-Mözs II.) 1
Kempf Evelin (Piliscsabai AFC) 1
Maláti Dalma (öngól) (Petőfi SE /Pécs/) 1
Bárczi Katalin (Piliscsabai AFC) 1
Tóth Csilla (KRSE /Bp./) 1
Püski Nóra (Békéscsabai Wanted SC) 1
Németh Luca (Szekszárdi FC II.) 1
Kajdy Janka (öngól) (Rubeola FC-Csömör) 1
Sitku Réka (TFSE /Bp./) 1
Juhász Andrea (TFSE /Bp./) 1
Nagy Daniella (Szolnok Fanatic SE) 1
Farkas Éva (Hajdúböszörményi TE II.) 1
Takács Dorina (Skorpió SE-Salgótarján) 1
Orbán Csilla (öngól) (Rubeola FC-Csömör) 1
Horváth Sára (Békéscsabai Wanted SC) 1
Czibere Andrea (Szent Mihály FC /Deszk/ ) 1
Nagy Zita (öngól) (Szolnok Fanatic SE) 1
Balogh Viktória (Békéscsabai Wanted SC) 1
Szabó Vivien (Szekszárdi FC II.) 1
Fekete Henrietta (Nyírség NSC /Nyíregyháza/) 1
Nagy Dóra (Nyírség NSC /Nyíregyháza/) 1
Sajabó Boglárka (Petőfi SE /Pécs/) 1
Riegler Bernadett (Szekszárdi FC II.) 1
Maláti Dalma (Petőfi SE /Pécs/) 1
Balla Anikó (öngól) (Debreceni EAC) 1
Nagy Zita (Szolnok Fanatic SE) 1
Bodor Renáta (öngól) (Nyírség NSC /Nyíregyháza/) 1
Böröczky Szilvia (Debreceni EAC) 1
Szabó Klára (Kalafa SE /Szár/) 1
Tóth Eszter (KRSE /Bp./) 1
Winternitz Katalin (TFSE /Bp./) 1
Szabó Tímea (TFSE /Bp./) 1
Balogh Erika (Hajdúböszörményi TE II.) 1
Gyurján Ágnes (Nyírség NSC /Nyíregyháza/) 1
Kurucz Kitti (Petőfi SE /Pécs/) 1
Antal Anita (KRSE /Bp./) 1
Madzin Dóra (öngól) (Hajdúböszörményi TE II.) 1
Bogárdi Mónika (KRSE /Bp./) 1
Pozsgai Melinda (MVFC-Berettyóújfalu) 1
Orbán Csilla (Rubeola FC-Csömör) 1
Tóth Anita (Skorpió SE-Salgótarján) 1
Géczi Bettina (Szent Mihály FC /Deszk/ ) 1
Szekeres Anna (öngól) (Hajdúböszörményi TE II.) 1
Hajdu Réka (Piliscsabai AFC) 1
Fülöp Eszter (KRSE /Bp./) 1
Baksa Éva (ELTE-BEAC SE /Bp./) 1
Vida Orsolya (ELTE-BEAC SE /Bp./) 1
Oda Tyldum (Petőfi SE /Pécs/) 1
Jankulár Zita (öngól) (Szent Mihály FC /Deszk/ ) 1
Winternitz Anna (TFSE /Bp./) 1
Madzin Dóra (Hajdúböszörményi TE II.) 1
Pálóczi Krisztina (Hajdúböszörményi TE II.) 1
Horváth Hanna (Univerzum-Tolna-Mözs II.) 1
Simon Boglárka (Univerzum-Tolna-Mözs II.) 1
Gyurkovits Katalin (Univerzum-Tolna-Mözs II.) 1
Mészáros Zsófia (Skorpió SE-Salgótarján) 1
Tóth Mónika (Nyírség NSC /Nyíregyháza/) 1
Molnár Anett (Skorpió SE-Salgótarján) 1
Ferencz Flóra (KRSE /Bp./) 1
Harcel Boglárka (Szent Mihály FC /Deszk/ ) 1
Böröczky Szilvia (öngól) (Debreceni EAC) 1
Eigner Maggy (öngól) (Piliscsabai AFC) 1



Tabellák

NB I, alapszakasz, 2017/18
1. Ferencvárosi TC31
2. ETO FC-Győr23
3. MTK Hungária FC (Bp.)21
4. Diósgyőri VTK (Miskolc)16
5. Astra Hungary FC (Bp.)16
6. Haladás-Viktória (Szombathely)15
7. Kóka FNLA4
8. Újpest FC0
részletes     
NB II, Keleti csoport, 2017/18
1. Szent Mihály FC (Szeged)30
2. Kelen SC (Bp.)28
3. Nyíregyháza Spartacus FC16
4. Airnergy FC (Bp)15
5. Monori SE14
6. Nyírség NSC (Nyíregyháza)4
7. Eger SE0
részletes     
NB II, Nyugati csoport, 2017/18
1. Balatonfüredi FC21
2. Zalaegerszegi TE18
3. Pécsi MFC18
4. Videoton FC17
5. SC Sopron13
6. Ziccer NLSE (Nagykanizsa)8
7. Kőbányáért FNLA /Bp./5
részletes     
U19, Kiemelt csoport, 2017/18
1. ETO FC-Győr25
2. MTK Hungária FC (Bp.)22
3. Kóka FNLA19
4. Ferencvárosi TC19
5. Astra Hungary FC (Bp.)13
6. Videoton FC13
7. Airnergy FC (Bp.)10
8. Kecskeméti LA6
9. Haladás-Viktória (Szombathely)4
10. Diósgyőri VTK (Miskolc)0
részletes     
Futsal NB I, 2017/18
1. Hajdúböszörményi TE31
2. Szekszárdi FC28
3. Tolna-Mözs18
4. Astra HFC (Kiskunfélegyháza)14
5. Miskolci Vénusz11
6. Ricsilla (Zalaegerszeg) /–3 pont!/10
7. Gyulai Amazonok3
8. ETO FC-Győr /visszalépett!/0
részletes     
Futsal NB II, Keleti csoport, 2017/18
1. Skorpió SE-Salgótarján22
2. Rubeola FC-Csömör16
3. MVFC-Berettyóújfalu16
4. Szolnok Fanatic SE16
5. Debreceni EAC15
6. Szent Mihály FC (Deszk)12
7. Hajdúböszörményi TE II.6
8. Békéscsabai Wanted SC0
9. Eger SE /visszalépett!/0
10. Nyírség NSC (Nyíregyháza) /visszalépett!/0
részletes     
Futsal NB II, Nyugati csoport, 2017/18
1. TFSE (Bp.)33
2. KRSE (Bp.)28
3. Kalafa SE (Szár)25
4. Viadukt SE-Biatorbágy24
5. Szekszárdi FC II.19
6. Petőfi SE (Pécs)12
7. Piliscsabai AFC9
8. Univerzum-Tolna-Mözs II.8
9. ELTE-BEAC SE (Bp.)7
10. Paksi Atomerőmű SE4
részletes     

Góllövőlisták

NB I, góllövőlista
Sipos Lilla (ETO FC-Győr)13
Szladana Bulatovics (Ferencvárosi TC)12
Nagy Lilla (MTK Hungária FC)8
Allegra Poljak (Ferencvárosi TC)8
Méry Rita (MTK Hungária FC)7
Siklér Kinga (Haladás-Viktória /Szombathely/)6
Szabó Viktória (Ferencvárosi TC)6
Olivera Markovics (Diósgyőri VTK /Miskolc/)5
Kocsán Petra (Ferencvárosi TC)5
Nagy Ágnes (Ferencvárosi TC)5

teljes lista >>
NB II, góllövőlista
Zimányi-Kovács Anikó (Szent Mihály FC /Szeged/) 15
Nagy Viktória (Monori SE) 14
Bernhardt Bernadett (Kelen SC /Bp./) 11
Szélpál Nóra (Szent Mihály FC /Szeged/) 11
Szil Tünde (Szent Mihály FC /Szeged/) 11
Sábján Réka (SC Sopron) 10
teljes lista>>
U19, góllövőlista
Bódai Viktória (ETO FC-Győr) 19
Dorner Dóra (MTK Hungária FC) 14
Vígh Diána (Astra HFC - Bp.) 13
Földvári Fanni (MTK Hungária FC) 13
Ács Krisztina (Kóka FNLA) 13
Trampler Kinga (Videoton FC) 13
teljes lista>>
Futsal NB I, góllövőlista
Pádár Anita (Hajdúböszörményi TE) 22
Marsai Nikoletta (Ricsilla /Zalaegerszeg/) 13
Miliczki Noémi (Miskolci Vénusz) 11
Szalkai Kitti (Tolna-Mözs) 10
Kovács Alíz (Miskolci Vénusz) 10
Ganczer Hajnalka (Szekszárdi FC) 10
teljes lista>>
Futsal NB II, góllövőlista
Vágó Anikó (Szolnok Fanatic SE) 31
Bede Anna (Skorpió SE-Salgótarján) 24
Urbán Viktória (Szolnok Fanatic SE) 17
Mátyás Noémi (Rubeola FC-Csömör) 17
Bornemissza Barbara (Debreceni EAC) 17
Csigi Eszter (Szekszárdi FC II.) 15
teljes lista>>

Képgalériák

további képek

Fórumok

· ONLINE-Rész- és végeredmények
· Hol futballozhatnék? (Csapatkereső)
· DRUKKERPRESSZÓ
· Hegyvidék SE
· Szegedi AK
· Veszprémi nöi foci
· Gyulai Amazonok
· A női válogatottról
· Vélemények a honlapról
· Sopron Fan Club
· Melyik csapat nyeri a VB-t?
· Siófoki Bányász SE
· ASI FAN CLUB
· Ki lesz a bajnok az NB I-ben?
· U-13 Serdülő női labdarúgó torna Tolnán
név:
jelszó:
eredmenyek.net Góltippp játék
Partnerek:
Labdarúgás

http://siposfoto.gportal.hu/

MTK női foci

Viktória FC Szombathely

FTC

Szegedi AK

Nagykutas

PVSK Női focicsapat
Tolna-Mözs

noifoci60

kattints !!!

www.edzotaborok.hu

www.mobilpresent.hu

nb1.hu


Eladó Ingatlanok