Kék-Tó Lakópark
 
kép
GÓLTIPPP
TudnivalókTippelésToplistaRégi meccsek
A játékhoz regisztráció szükséges
2018. március 04.
Futsal NB II, Kelet: Szent Mihály /Deszk/ - Szolnok Fanatic9:2>>
2018. március 04.
NB II, Nyugat: Balatonfüred - Pécsi MFC1:7>>
2018. március 04.
NB II, Nyugat: Kőbányáért /Bp./ - Videoton0:5>>
2018. március 04.
NB II, Kelet: Nyírség-Nyíregyháza - Eger15:0>>
2018. március 03.
Futsal MK, elődöntő: Astra-Kiskunfélegyháza - Hajdúböszörmény I.1:3>>
2018. március 03.
Futsal MK, elődöntő: Ricsilla /Zalaegerszeg/ - Tolna-Mözs1:3>>
2018. február 24.
NB I: ETO-Győr - Ferencváros1:2>>
2018. február 24.
NB I: MTK Hungária - Kóka5:0>>
2018. február 24.
U19, Kiemelt: Videoton - Kóka5:1>>
2018. február 24.
U19, Kiemelt: Diósgyőr - MTK Hungária0:20>>
2018. február 24.
Futsal NB I: Astra-Kiskunfélegyháza - Gyulai Amazonok4:2>>
2018. február 25.
NB I: Haladás-Viktória /Szombathely/ - Astra2:0>>
2018. február 18.
Futsal NB II, Nyugat: KRSE /Bp./ - TFSE /Bp./3:3>>
2018. február 18.
Futsal NB II, Nyugat: Kalafa /Szár/ - Viadukt-Biatorbágy6:3>>
2018. február 18.
Futsal NB II, Kelet: Skorpió-Salgótarján - Rubeola-Csömör6:0>>
2018. február 18.
Futsal NB II, Kelet: Berettyóújfalu - Békéscsabai Wanted7:0>>
2018. február 18.
Futsal NB II, Nyugat: Piliscsaba - ELTE-BEAC /Bp./1:4>>
2018. február 18.
Futsal NB II, Nyugat: Paksi Atomerőmű - Szekszárd II.0:2>>
2018. március 16.
Futsal NB II, Nyugat: Univerzum-Tolna-Mözs II. - Petőfi SE /Pécs/3:6>>
2018. február 17.
Futsal NB I: Hajdúböszörmény - Szekszárd3:0>>
2018. február 17.
Futsal NB II, Kelet: Hajdúböszörmény II. - Debreceni EAC2:4>>
2018. március 31.
NB II, Kelet: Nyíregyháza Spartacus - Kelen /Bp./1:3>>
2018. február 18.
Futsal NB I: Gyulai Amazonok - Miskolci Vénusz4:5>>
2018. február 18.
Futsal NB I: Tolna-Mözs - Ricsilla /Zalaegerszeg/4:4>>
2018. március 04.
U19, Kiemelt: Kóka - Haladás-Viktória /Szombathely/6:2>>
2018. április 18.
U19, Kiemelt: MTK Hungária - ETO-Győr2:1>>
2018. március 03.
U19, Kiemelt: Astra /Bp./ - Diósgyőr9:2>>
2018. április 18.
U19, Kiemelt: Ferencváros - Videoton1:2>>
2018. március 03.
NB II, Kelet: Airnergy /Bp./ - Monor4:0>>
2018. február 25.
U19, Kiemelt: ETO-Győr - Kecskemét11:1>>
2018. február 25.
Futsal NB I: Tolna-Mözs - Hajdúböszörmény I.0:3>>
2018. február 25.
Futsal NB I: Miskolci Vénusz - Szekszárd I.3:1>>
2018. február 01.
Futsal NB I: Tolna-Mözs - Miskolci Vénusz5:2>>
2018. február 25.
NB I: Újpest - Diósgyőr0:12>>
2018. február 03.
Futsal NB II, Nyugat: ELTE-BEAC /Bp./ - KRSE /Bp./3:1>>
2018. február 04.
Futsal NB II, Nyugat: Szekszárd II. - Kalafa /Szár/0:5>>
2018. február 10.
Futsal Magyar Kupa: Gyulai Amazonok - Astra-Kiskunfélegyháza1:6>>
2018. február 10.
Futsal Magyar Kupa: Hajdúböszörmény - KRSE /Bp./8:2>>
2018. február 11.
Futsal Magyar Kupa: Ricsilla /Zalaegerszeg/ - Miskolci Vénusz3:4>>
2018. február 11.
Futsal Magyar Kupa: Tolna-Mözs - Szolnok Fanatic:12:3>>
2018. február 17.
Futsal NB I: Ricsilla /Zalaegerszeg/ - Astra-Kiskunfélegyháza1:4>>
2018. február 03.
Futsal NB I: Hajdúböszörmény - Ricsilla /Zalaegerszeg/4:0>>
2018. február 03.
Futsal NB I: Astra-Kiskunfélegyháza - Tolna-Mözs5:1>>
2018. február 03.
Futsal NB I: Szekszárd - Gyulai Amazonok6:0>>
2018. február 03.
Futsal NB II, Kelet: Rubeola-Csömör - Hajdúböszörmény II.6:1>>
2018. február 03.
Futsal NB II, Nyugat: Paksi Atomerőmű - Univerzum-Tolna-Mözs II.13:1>>
2018. február 03.
Futsal NB II, Nyugat: Viadukt-Biatorbágy - Piliscsaba5:1>>
2018. március 10.
Futsal NB II, Nyugat: TFSE /Bp./ - Petőfi SE /Pécs/5:0>>
2018. február 04.
Futsal NB II, Kelet: Békéscsabai Wanted - Skorpió-Salgótarján2:9>>
2018. január 28.
Futsal NB II, Nyugat: Kalafa /Szár/ - Paksi Atomerőmű1:0>>
2018. január 28.
Futsal NB II, Nyugat: Univerzum-Tolna-Mözs II. - TFSE /Bp./2:2>>
2018. január 28.
Futsal NB II, Kelet: Skorpió-Salgótarján - Berettyóújfalu4:3>>
2018. január 28.
Futsal NB II, Nyugat: Petőfi SE /Pécs/ - ELTE-BEAC /Bp./0:3>>
2017. december 17.
Futsal NB II, Kelet: Szent Mihály /Deszk/ - Rubeola-Csömör4:10>>
2017. december 17.
Futsal NB II, Nyugat: KRSE /Bp./ - Paksi Atomerőmű5:1>>
2017. december 17.
Futsal NB II, Nyugat: TFSE /Bp./ - Viadukt-Biatorbágy5:4>>
2018. január 07.
Futsal NB II, Kelet: Debreceni EAC - Szolnok Fanatic8:5>>
2018. január 13.
Futsal NB II, Kelet: Skorpió-Salgótarján - Békéscsabai Wanted11:0>>
2018. január 14.
Futsal Magyar Kupa: Miskolci Vénusz - Ricsilla /Zalaegerszeg/3:6>>
2018. január 14.
Futsal NB II, Nyugat: KRSE /Bp./ - Szekszárd II.3:1>>
2018. február 11.
Futsal NB II, Kelet: Berettyóújfalu - Rubeola-Csömör0:2>>
2018. február 11.
Futsal NB II, Nyugat: Piliscsaba - Kalafa /Szár/1:2>>
2018. február 11.
Futsal NB II, Nyugat: Univerzum-Tolna-Mözs II. - ELTE-BEAC /Bp./0:15>>
2018. január 13.
Futsal Magyar Kupa: Astra-Kiskunfélegyháza - Gyulai Amazonok8:2>>
2018. január 13.
Futsal Magyar Kupa: Szolnok Fanatic - Tolna-Mözs3:15>>
2018. január 13.
Futsal Magyar Kupa: KRSE /Bp./ - Hajdúböszörmény0:19>>
2018. január 18.
Futsal NB II, Kelet: Rubeola-Csömör - Szolnok Fanatic11:5>>
2018. január 19.
Futsal NB I: Astra /Kiskunfélegyháza/ - Hajdúböszörmény4:8>>
2018. január 20.
Futsal NB I: Tolna-Mözs - Szekszárd1:2>>
2018. január 20.
Futsal NB I: Ricsilla /Zalaegerszeg/ - Miskolci Vénusz3:2>>
2018. január 20.
Futsal NB II, Kelet: Debreceni EAC- Szent Mihály /Deszk/6:1>>
2018. január 20.
Futsal NB II, Nyugat: ELTE-BEAC /Bp./ - TFSE /Bp./1:7>>
2018. január 20.
Futsal NB II, Nyugat: Kalafa /Szár/ - Univerzum-Tolna-Mözs II.15:0>>
2018. január 21.
Futsal NB II, Kelet: Berettyóújfalu - Hajdúböszörmény II.4:1>>
2018. január 21.
Futsal NB II, Nyugat: Paksi Atomerőmű- Piliscsaba2:2>>
2018. január 21.
Futsal NB II, Nyugat: Viadukt-Biatorbágy - Petőfi SE /Pécs/5:0>>
2018. január 21.
Futsal NB II, Nyugat: Szekszárd II. - KRSE /Bp./4:5>>
2018. január 27.
Futsal NB I: Gyulai Amazonok - Hajdúböszörmény2:7>>
2018. január 27.
Futsal NB II, Kelet: Hajdúböszörmény II. - Békéscsabai Wanted12:3>>
2018. január 27.
Futsal NB II, Nyugat: KRSE /Bp./ - Viadukt-Biatorbágy6:4>>
2017. december 17.
Futsal NB I: Gyulai Amazonok - Tolna-Mözs1:3>>
2017. december 17.
Futsal NB I: Astra-Kiskunfélegyháza - Miskolci Vénusz4:2>>
2017. december 17.
Futsal NB II, Kelet: Szolnok Fanatic - Békéscsabai Wanted12:3>>
2017. december 10.
Futsal NB II, Kelet: Berettyóújfalu - Szolnok Fanatic5:9>>
2017. december 10.
Futsal NB II, Nyugat: Univerzum-Tolna II. - Piliscsaba8:6>>
2017. december 10.
Futsal NB II, Nyugat: KRSE /Bp./ - Kalafa /Szár/1:1>>
2017. december 10.
Futsal NB II, Nyugat: Viadukt-Biatorbágy - ELTE-BEAC/Bp./7:5>>
2017. december 23.
Futsal NB II, Kelet: Debreceni EAC - Skorpió-Salgótarján3:5>>
2017. december 16.
Futsal NB I: Szekszárd - Ricsilla /Zalaegerszeg/1:1>>
2017. december 16.
Futsal NB II, Kelet: Hajdúböszörmény II. - Skorpió-Salgótarján3:6>>
2017. december 16.
Futsal NB II, Kelet: Debreceni EAC - Nyírség-Nyíregyháza6:4>>
2017. december 16.
Futsal NB II, Nyugat: Petőfi SE /Pécs/ - Szekszárd II.0:6>>
2017. december 02.
Futsal NB II, Kelet: Békéscsabai Wanted - Debreceni EAC0:12>>
2017. december 02.
Futsal NB II, Nyugat: Univerzum-Tolna II. - Viadukt-Biatorbágy1:14>>
2017. december 02.
Futsal NB II, Nyugat: Piliscsaba - KRSE /Bp./1:6>>
2017. december 02.
Futsal NB II, Nyugat: Paksi Atomerőmű - TFSE /Bp./0:6>>
2017. december 02.
Futsal NB II, Nyugat: Szekszárd II. - ELTE-BEAC /Bp./2:1>>
2017. december 03.
Futsal NB I: Szekszárd - Miskolci Vénusz4:2>>
2017. december 03.
Futsal NB I: Hajdúböszörmény - Tolna-Mözs1:1>>
2017. december 03.
Futsal NB I: Gyulai Amazonok - Astra-Kiskunfélegyháza3:5>>
2017. december 03.
Futsal NB II, Kelet: Skorpió-Salgótarján - Szolnok Fanatic8:2>>
2017. december 03.
Futsal NB II, Nyugat: Petőfi SE /Pécs/ - Kalafa /Szár/2:7>>
2017. december 05.
Futsal NB II, Kelet: Nyírség /Nyíregyháza/ - Rubeola-Csömör2:7>>
2018. január 21.
Futsal NB I: Ricsilla /Zalaegerszeg/ - Gyulai Amazonok7:3>>
2017. december 09.
Futsal NB II, Kelet: Rubeola-Csömör - Debreceni EAC4:8>>
2017. december 09.
Futsal NB II, Nyugat: Paksi Atomerőmű - Petőfi SE /Pécs/2:3>>
2017. december 09.
Futsal NB II, Nyugat: Szekszárd II. - TFSE /Bp./3:1>>
2017. december 10.
Futsal NB I: Astra-Kiskunfélegyháza - Szekszárd1:3>>
2017. december 10.
Futsal NB I: Miskolci Vénusz - Hajdúböszörmény2:8>>
2017. december 10.
Futsal NB II, Kelet: Nyírség /Nyíregyháza/ - Hajdúböszörmény II.0:3>>
2017. december 10.
Futsal NB II, Kelet: Békéscsabai Wanted - Szent Mihály /Deszk/2:10>>
2017. november 29.
Magyar Kupa, negyeddöntő: ETO-Győr - MTK Hungária1:4>>
2017. november 29.
Magyar Kupa, negyeddöntő: Nyírség-Nyíregyháza - Diósgyőr0:8>>
2017. november 29.
Magyar Kupa, negyeddöntő: Ferencváros - Újpest16:1>>
2017. december 02.
Magyar Kupa, negyeddöntő: Pécsi MFC - Haladás-Viktória /Szombathely/0:5>>
2017. november 19.
Futsal NB I: Gyulai Amazonok - Szekszárd1:3>>
2017. november 19.
Futsal NB I: Tolna-Mözs - Astra-Kiskunfélegyháza4:3>>
2017. november 24.
Vb-selejtező: Magyarország - Ukrajna0:1>>
2017. november 25.
Futsal NB I: Szekszárd - Hajdúböszörmény1:3>>
2017. november 25.
Futsal NB II, Kelet: Szolnok Fanatic - Hajdúböszörmény II.10:5>>
2017. november 25.
Futsal NB II, Nyugat: KRSE /Bp./ - Univerzum-Tolna II.10:0>>
2017. november 25.
Futsal NB II, Nyugat: ELTE-BEAC /Bp./ - Paksi Atomerőmű5:2>>
2017. november 26.
Futsal NB I: Miskolci Vénusz - Gyulai Amazonok7:2>>
2017. november 26.
Futsal NB I: Göcsej /Zalaegerszeg/ - Tolna-Mözs4:1>>
2017. november 26.
Futsal NB II, Kelet: Debreceni EAC - Berettyóújfalu2:3>>
2017. november 26.
Futsal NB II, Kelet: Szent Mihály /Deszk/ - Skorpió-Salgótarján0:1>>
2017. november 26.
Futsal NB II, Kelet: Rubeola-Csömör - Békéscsabai Wanted10:0>>
2017. november 26.
Futsal NB II, Nyugat: Petőfi SE /Pécs/ - Piliscsaba3:1>>
2017. november 26.
Futsal NB II, Nyugat: TFSE /Bp./ - Kalafa /Szár/8:2>>
2017. november 26.
Futsal NB II, Nyugat: Viadukt-Biatorbágy - Szekszárd II.8:5>>
2017. november 18.
NB I: MTK Hungária - ETO-Győr1:1>>
2017. november 18.
NB I: Astra - Újpest4:0>>
2017. november 18.
NB I: Diósgyőr - Kóka4:0>>
2017. november 18.
NB I: Ferencváros - Haladás-Viktória /Szombathely/3:1>>
2017. november 18.
NB II, Kelet: Kelen/Bp./ - Nyírség /Nyíregyháza/8:0>>
2017. december 03.
NB II, Nyugat: Ziccer /Nagykanizsa/ - Videoton2:1>>
2017. november 19.
NB II, Kelet: Eger - Monor0:13>>
2017. november 19.
NB II, Kelet: Szent Mihály /Szeged/ - Nyíregyháza Spartacus3:0>>
2017. november 19.
NB II, Nyugat: Balatonfüred - Kőbányáért /Bp./4:0>>
2017. november 19.
NB II, Nyugat: Zalaegerszeg - Sopron7:2>>
2017. november 19.
Futsal NB I: Göcsej /Zalaegerszeg/ - Hajdúböszörmény2:4>>
2017. november 12.
NB II, Nyugat: Videoton - Zalaegerszeg2:0>>
2018. január 06.
Futsal NB I: Ricsilla /Zalaegerszeg/ - Astra-Kiskunfélegyháza5:4>>
2017. november 12.
Futsal NB I: Miskolci Vénusz - Tolna-Mözs5:5>>
2017. november 11.
NB I: Kóka - Astra1:3>>
2017. november 11.
NB I: Diósgyőr - MTK Hungária0:1>>
2017. november 11.
NB II, Kelet: Nyírség /Nyíregyháza/ - Szent Mihály /Szeged/0:5>>
2017. november 11.
NB II, Kelet: Airnergy /Bp./ - Eger9:0>>
2017. november 11.
Futsal NB I: Hajdúböszörmény - Gyulai Amazonok12:1>>
2017. november 12.
NB I: Haladás-Viktória /Szombathely/ - ETO-Győr1:0>>
2017. november 12.
NB I: Újpest - Ferencváros0:10>>
2017. november 12.
NB II, Kelet: Monor - Eger1:1>>
2017. november 12.
NB II, Nyugat: Sopron - Pécsi MFC3:2>>
2017. november 12.
NB II, Nyugat: Kőbányáért /Bp./ - Ziccer /Nagykanizsa/0:1>>
2017. október 21.
NB II, Kelet: Airnergy /Bp./ - Nyírség-Nyíregyháza4:0>>
2017. október 21.
NB II, Nyugat: Pécsi MFC - Zalaegerszeg3:0>>
2017. október 21.
U19, Kiemelt: Diósgyőr - Videoton0:20>>
2017. október 22.
NB II, Kelet: Nyíregyháza Spartacus - Monor3:2>>
2017. október 22.
NB II, Nyugat: Balatonfüred - Ziccer /Nagykanizsa/2:1>>
2017. október 22.
NB II, Nyugat: Kőbányáért /Bp./ - Sopron1:4>>
2017. október 22.
Futsal NB I: Göcsej /Zalaegerszeg/ - Szekszárd1:4>>
2017. október 22.
Futsal NB I: Tolna-Mözs - Gyulai Amazonok5:2>>
2017. október 22.
Futsal NB I: Miskolci Vénusz - Astra-Kiskunfélegyháza2:2>>
2017. október 24.
Vb-selejtező: Svédország - Magyarország5:0>>
2017. október 28.
NB I: Diósgyőr - Ferencváros0:1>>
2017. október 28.
NB I: Kóka - ETO-Győr1:2>>
2017. október 28.
NB I: MTK Hungária - Astra4:0>>
2017. október 28.
NB II, Kelet: Kelen /Bp./ - Airnergy /Bp./3:2>>
2017. október 28.
NB II, Kelet: Nyírség-Nyíregyháza - Nyíregyháza Spartacus2:4>>
2017. október 28.
NB II, Nyugat: Ziccer /Nagykanizsa/ - Pécsi MFC0:0>>
2017. november 21.
NB II, Nyugat: Zalaegerszeg - Kőbányáért /Bp./2:1>>
2017. október 28.
Futsal NB I: Szekszárd - Tolna-Mözs3:2>>
2017. október 29.
NB I: Újpest - Haladás-Viktória /Szombathely/0:4>>
2017. október 29.
NB II, Nyugat: Videoton - Balatonfüred1:1>>
2017. október 29.
Futsal NB I: Miskolci Vénusz - Göcsej /Zalaegerszeg/1:4>>
2017. november 03.
NB I: Ferencváros - Kóka6:2>>
2017. november 04.
NB I: ETO-Győr - Újpest6:1>>
2017. november 04.
NB II, Kelet: Nyíregyháza Spartacus - Airnergy /Bp./2:0>>
2017. november 04.
NB II, Nyugat: Pécsi MFC - Videoton2:2>>
2017. november 04.
Futsal Magyar Kupa: Piliscsaba - Miskolci Vénusz1:9>>
2017. november 04.
Futsal Magyar Kupa: Szekszárd - Hajdúböszörmény1:2>>
2017. november 05.
NB I: Astra - Diósgyőr0:2>>
2017. november 05.
NB I: Haladás-Viktória /Szombathely/ - MTK Hungária1:1>>
2017. november 05.
NB II, Kelet: Szent Mihály /Szeged/ - Monor5:2>>
2017. november 05.
NB II, Nyugat: Balatonfüred - Sopron1:1>>
2017. november 05.
NB II, Nyugat: Zalaegerszeg - Ziccer /Nagykanizsa/2:1>>
2017. november 05.
Futsal Magyar Kupa: KRSE /Bp./ - Rubeola-Csömör3:2>>
2017. november 05.
Futsal Magyar Kupa: Berettyóújfalu - Tolna-Mözs0:2>>
2017. november 05.
Futsal Magyar Kupa: Viadukt-Biatorbágy - Göcsej /Zalaegerszeg/3:9>>
2017. november 05.
Futsal Magyar Kupa: Debreceni EAC - Szolnok Fanatic6:7>>
2017. október 21.
NB II, Kelet: Szent Mihály /Szeged/ - Kelen /Bp./6:2>>
2017. október 07.
Futsal NB I: Astra-Kiskunfélegyháza - Gyulai Amazonok6:3>>
2017. október 08.
NB I: Astra - Ferencváros0:2>>
2017. október 08.
NB II, Kelet: Nyírség-Nyíregyháza - Monor1:1>>
2017. október 08.
NB II, Nyugat: Sopron - Videoton1:2>>
2017. október 08.
NB II, Nyugat: Balatonfüred - Zalaegerszeg3:2>>
2017. október 08.
NB II, Nyugat: Kőbányáért /Bp./ - Pécsi MFC0:1>>
2017. október 08.
Futsal NB I: Tolna-Mözs - Hajdúböszörmény3:1>>
2017. október 08.
Futsal NB I: Miskolci Vénusz - Szekszárd2:7>>
2017. október 14.
Magyar Kupa: Astra - ETO-Győr1:1>>
2017. október 14.
Magyar Kupa: Nyíregyháza Spartacus - Nyírség-Nyíregyháza1:1>>
2017. október 14.
Magyar Kupa: Kőbányáért /Bp./ - Diósgyőr0:13>>
2017. október 14.
Magyar Kupa: Kelen /Bp./ - Újpest1:2>>
2017. október 14.
Magyar Kupa: Szent Mihály /Szeged/ - Haladás-Viktória /Szombathely/1:3>>
2017. október 14.
Magyar Kupa: Zalaegerszeg - Ferencváros0:19>>
2017. október 14.
Magyar Kupa: MTK Hungária - Kóka3:0>>
2017. október 14.
Futsal NB I: Hajdúböszörmény - Miskolci Vénusz5:3>>
2017. október 14.
Futsal NB I: Szekszárd - Astra-Kiskunfélegyháza6:0>>
2017. október 15.
Magyar Kupa: Balatonfüred - Pécsi MFC3:4>>
2017. október 19.
Vb-selejtező: Magyarország - Horvátország2:2>>
2017. október 07.
NB I: MTK Hungária - Újpest8:0>>
2017. október 07.
NB II, Kelet: Nyíregyháza Spartacus - Eger11:0>>
2017. október 07.
NB II, Kelet: Airnergy /Bp./ - Szent Mihály /Szeged/0:4>>
2017. szeptember 23.
NB I: Ferencváros - ETO-Győr2:0>>
2017. szeptember 23.
NB I: Diósgyőr - Újpest2:1>>
2017. szeptember 23.
NB II, Kelet: Nyíregyháza Spartacus - Szent Mihály /Szeged/0:7>>
2017. szeptember 23.
NB II, Kelet: Nyírség-Nyíregyháza - Kelen /Bp./1:3>>
2017. szeptember 23.
U19, Kiemelt: Ferencváros - Airnergy /Bp./2:0>>
2017. szeptember 23.
Futsal NB I: Astra-Kiskunfélegyháza - Tolna-Mözs2:2>>
2017. szeptember 23.
Futsal NB I: Hajdúböszörmény - Göcsej /Zalaegerszeg/6:0>>
2017. szeptember 23.
Futsal NB I: Diósgyőr-Vénusz /Miskolc/ - ETO-Győr7:1>>
2017. szeptember 24.
NB I: Astra - Haladás-Viktória /Szombathely/1:0>>
2017. november 08.
NB I: MTK Hungária - Kóka1:3>>
2017. szeptember 24.
NB II, Kelet: Monor - Eger18:0>>
2017. szeptember 24.
NB II, Nyugat: Sopron - Zalaegerszeg2:1>>
2017. szeptember 24.
NB II, Nyugat: Videoton - Ziccer /Nagykanizsa/4:0>>
2017. szeptember 24.
NB II, Nyugat: Kőbányáért /Bp./ - Balatonfüred2:4>>
2017. szeptember 24.
Futsal NB I: Szekszárd - Gyulai Amazonok5:2>>
2017. szeptember 30.
NB I: Ferencváros - MTK Hungária3:2>>
2017. szeptember 30.
NB I: ETO-Győr - Astra5:0>>
2017. szeptember 30.
NB II, Kelet: Kelen /Bp./ - Nyíregyháza Spartacus4:2>>
2017. szeptember 29.
NB II, Kelet: Eger - Nyírség-Nyíregyháza0:9>>
2017. szeptember 30.
NB II, Kelet: Monor - Airnergy /Bp./4:1>>
2017. szeptember 30.
NB II, Nyugat: Ziccer /Nagykanizsa/ - Sopron2:3>>
2017. szeptember 30.
NB II, Nyugat: Pécsi MFC - Balatonfüred2:1>>
2017. szeptember 30.
Futsal NB I: Hajdúböszörmény - Szekszárd3:1>>
2017. szeptember 30.
Futsal NB I: Gyulai Amazonok - Miskolci Vénusz3:4>>
2017. szeptember 30.
Futsal NB I: ETO-Győr - Astra-Kiskunfélegyháza3:5>>
2017. október 01.
NB I: Haladás-Viktória /Szombathely/ - Diósgyőr2:3>>
2017. október 01.
NB I: Újpest - Kóka0:2>>
2017. október 01.
NB II, Nyugat: Videoton - Kőbányáért /Bp./1:1>>
2017. október 01.
Futsal NB I: Tolna-Mözs - Göcsej /Zalaegerszeg/8:2>>
2017. október 11.
NB I: MTK Hungária - Haladás-Viktória /Szombathely/3:2>>
2017. október 07.
NB I: Kóka - Haladás-Viktória /Szombathely/0:1>>
2017. október 07.
NB I: Diósgyőr - ETO-Győr0:2>>
2017. szeptember 02.
NB I: Ferencváros - Újpest11:3>>
2017. szeptember 02.
NB I: ETO-Győr - Haladás-Viktória /Szombathely/0:0>>
2017. szeptember 02.
NB I: Astra - Kóka1:0>>
2017. szeptember 02.
NB II, Kelet: Nyíregyháza Spartacus - Nyírség-Nyíregyháza4:2>>
2017. szeptember 02.
NB II, Nyugat: Pécsi MFC - Ziccer /Nagykanizsa/3:1>>
2017. szeptember 01.
NB I: MTK Hungária - Diósgyőr2:1>>
2017. szeptember 03.
NB II, Kelet: Airnergy /Bp./ - Kelen /Bp./1:2>>
2017. szeptember 03.
NB II, Kelet: Szent Mihály /Szeged/ - Eger14:0>>
2017. szeptember 03.
NB II, Nyugat: Balatonfüred - Videoton1:1>>
2017. szeptember 02.
NB II, Nyugat: Kőbányáért /Bp./ - Zalaegerszeg1:2>>
2017. szeptember 09.
NB I: Haladás-Viktória /Szombathely/ - Ferencváros1:1>>
2017. szeptember 09.
NB I: Kóka - Diósgyőr0:0>>
2017. szeptember 09.
NB I: ETO-Győr - MTK Hungária2:1>>
2017. szeptember 10.
NB I: Újpest - Astra0:5>>
2017. szeptember 09.
NB II, Kelet: Eger - Kelen /Bp./0:12>>
2017. szeptember 09.
NB II, Kelet: Airnergy /Bp./ - Nyíregyháza Spartacus2:1>>
2017. szeptember 09.
NB II, Nyugat: Ziccer /Nagykanizsa/ - Zalaegerszeg1:3>>
2017. szeptember 10.
NB II, Kelet: Monor - Szent Mihály /Szeged/3:5>>
2017. szeptember 10.
NB II, Nyugat: Sopron - Balatonfüred1:7>>
2017. szeptember 10.
NB II, Nyugat: Videoton - Pécsi MFC1:1>>
2017. szeptember 15.
U19, Kiemelt: MTK Hungária - Airnergy /Bp./9:0>>
2017. szeptember 16.
NB II, Kelet: Kelen /Bp./ - Monor3:0>>
2017. szeptember 16.
NB II, Kelet: Eger - Airnergy /Bp./0:11>>
2017. szeptember 16.
NB II, Nyugat: Ziccer /Nagykanizsa/ - Kőbányáért /Bp./2:2>>
2017. szeptember 16.
NB II, Nyugat: Pécsi MFC - Sopron8:0>>
2017. szeptember 16.
NB II, Nyugat: Zalaegerszeg - Videoton0:1>>
2017. szeptember 16.
U19, Kiemelt: Kóka - Astra3:2>>
2017. szeptember 16.
U19, Kiemelt: Ferencváros - Haladás-Viktória /Szombathely/2:1>>
2017. szeptember 16.
U19, Kiemelt: Kecskemét - Videoton0:6>>
2017. szeptember 16.
Futsal NB I: Gyulai Amazonok - Hajdúböszörmény3:4>>
2017. szeptember 17.
NB II, Kelet: Szent Mihály /Szeged/ - Nyírség-Nyíregyháza11:1>>
2017. szeptember 17.
U19, Kiemelt: Diósgyőr - ETO-Győr0:16>>
2017. szeptember 17.
Futsal NB I: Tolna-Mözs - Diósgyőr-Vénusz /Miskolc/1:2>>
2017. szeptember 17.
Futsal NB I: Astra-Kiskunfélegyháza - Göcsej /Zalaegerszeg/5:2>>
2017. szeptember 19.
Vb-selejtező: Magyarország – Dánia1:6>>
2017. augusztus 26.
NB I: Kóka - Ferencváros0:5>>
2017. augusztus 26.
NB II, Kelet: Kelen /Bp./ - Szent Mihály /Szeged/5:0>>
2017. augusztus 26.
NB II, Kelet: Nyírség-Nyíregyháza - Airnergy /Bp./0:1>>
2017. augusztus 26.
NB II, Kelet: Monor - Nyíregyháza Spartacus4:4>>
2017. augusztus 26.
NB II, Nyugat: Ziccer /Nagykanizsa/ - Balatonfüred1:2>>
2017. augusztus 26.
NB II, Nyugat: Zalaegerszeg - Pécsi MFC1:0>>
2017. augusztus 27.
NB I: Diósgyőr - Astra2:1>>
2017. augusztus 27.
NB I: Újpest - ETO-Győr0:3>>
2017. augusztus 27.
NB II, Nyugat: Sopron - Kőbányáért /Bp./0:2>>
2017. augusztus 22.
BL-selejtező: MTK Hungária - WFC Hajvalia (koszovói)2:0>>
2017. augusztus 25.
BL-selejtező: MTK Hungária - Sporting CP (portugál)0:2>>
2017. augusztus 28.
BL-selejtező: MTK Hungária - BIIK Kazigurt (kazah)0:3>>
2017. augusztus 19.
NB I: Ferencváros - Diósgyőr4:1>>
2017. augusztus 18.
NB I: ETO-Győr - Kóka2:0>>
2017. augusztus 18.
NB I: Haladás-Viktória /Szombathely/ - Újpest3:1>>
2017. szeptember 05.
NB I: Astra - MTK Hungária1:1>>
2017. augusztus 19.
Magyar Kupa: Monor - Szent Mihály /Szeged/2:5>>
2017. augusztus 19.
Magyar Kupa: Airnergy /Bp./ - Pécsi MFC1:2>>
2017. augusztus 19.
Magyar Kupa: Sopron - Nyírség-Nyíregyháza0:1>>
2017. augusztus 18.
Magyar Kupa: Videoton - Balatonfüred2:4>>
2017. augusztus 19.
Magyar Kupa: Ziccer /Nagykanizsa/ - Kelen /Bp./0:2>>
2017. augusztus 19.
Magyar Kupa: Zalaegerszeg - Eger20:0>>
2018. március 04.
NB II, Nyugat: Sopron - Ziccer /Nagykanizsa/2:1>>
2018. március 29.
U19, Kiemelt: Kecskemét - Airnergy /Bp./0:2>>
2018. március 04.
Futsal NB II, Kelet: Berettyóújfalu - Debreceni EAC2:4>>
2018. március 02.
Futsal NB II, Nyugat: Szekszárd II. - Univerzum-Tolna-Mözs II.6:2>>
2018. március 10.
NB I: Astra - ETO-Győr2:1>>
2018. március 10.
NB I: Kóka - Újpest6:0>>
2018. március 10.
NB II, Kelet: Szent Mihály /Szeged/ - Airnergy /Bp./1:2>>
2018. március 10.
NB II, Nyugat: Pécsi MFC - Kőbányáért /Bp./1:0>>
2018. március 11.
NB I: MTK Hungária - Ferencváros0:0>>
2018. március 11.
NB I: Diósgyőr - Haladás-Viktória /Szombathely/3:0>>
2018. március 11.
NB II, Kelet: Monor - Nyírség-Nyíregyháza1:3>>
2018. március 11.
NB II, Kelet: Eger - Nyíregyháza Spartacus0:13>>
2018. március 11.
NB II, Nyugat: Zalaegerszeg - Balatonfüred3:5>>
2018. március 11.
NB II, Nyugat: Videoton - Sopron5:0>>
2018. március 11.
U19, Kiemelt: Airnergy /Bp./ - MTK Hungária0:7>>
2018. március 11.
U19, Kiemelt: Haladás-Viktória /Szombathely/ - Ferencváros1:2>>
2018. március 11.
U19, Kiemelt: Astra /Bp./ - Kóka1:3>>
2018. március 11.
Futsal NB I: Gyulai Amazonok - Ricsilla /Zalaegerszeg/6:4>>
2018. március 11.
Futsal NB I: Hajdúböszörmény - Miskolci Vénusz5:4>>
2018. március 11.
Futsal NB I: Szekszárd I. - Astra-Kiskunfélegyháza3:6>>
2018. március 14.
U19, Kiemelt: Videoton - Kecskemét6:1>>
2018. március 17.
NB I: ETO-Győr - Diósgyőr0:5>>
2018. március 16.
U19, Kiemelt: Kóka - Diósgyőr16:0>>
2018. március 17.
NB I: Ferencváros - Astra3:0>>
2018. március 17.
NB II, Kelet: Nyírség-Nyíregyháza - Airnergy /Bp./0:2>>
2018. március 17.
NB II, Kelet: Kelen - Szent Mihály /Szeged/0:1>>
2018. március 17.
NB II, Kelet: Monor - Nyíregyháza Spartacus0:5>>
2018. március 17.
NB II, Nyugat: Ziccer /Nagykanizsa/ - Balatonfüred2:2>>
2018. március 17.
NB II, Nyugat: Zalaegerszeg - Pécsi MFC0:1>>
2018. március 17.
U19, Kiemelt: MTK Hungária - Videoton6:1>>
2018. március 17.
U19, Kiemelt: Kecskemét - Haladás-Viktória /Szombathely/5:0>>
2018. március 18.
NB I: Haladás-Viktória /Szombathely/ - Kóka3:0>>
2018. március 21.
NB I: Újpest - MTK Hungária0:5>>
2018. május 27.
NB II, Nyugat: Sopron - Kőbányáért /Bp./2:2>>
2018. március 18.
U19, Kiemelt: ETO-Győr - Airnergy /Bp./2:0>>
2018. április 08.
U19, Kiemelt: Ferencváros - Astra2:2>>
2018. március 18.
Futsal NB I: Tolna-Mözs - Gyulai Amazonok2:1>>
2018. március 18.
Futsal NB I: Ricsilla /Zalaegerszeg/ - Szekszárd3:4>>
2018. március 21.
Futsal NB I: Astra /Kiskunfélegyháza/ - Miskolci Vénusz7:3>>
2018. március 23.
U17, Eb-elitkör: Magyarország - Olaszország0:2>>
2018. március 24.
Magyar Kupa, elődöntő: Diósgyőr - Haladás-Viktória /Szombathely/4:1>>
2018. március 24.
Magyar Kupa, elődöntő: Ferencváros - MTK Hungária1:0>>
2018. március 24.
NB II, Kelet: Airnergy /Bp./ - Kelen /Bp./1:1>>
2018. március 24.
NB II, Kelet: Nyíregyháza Spartacus - Nyírség /Nyíregyháza/1:1>>
2018. március 24.
NB II, Nyugat: Pécsi MFC - Ziccer /Nagykanizsa/7:1>>
2018. március 24.
NB II, Nyugat: Kőbányáért /Bp./ - Zalaegerszeg0:2>>
2018. március 24.
U19, Kiemelt: Kóka - Ferencváros6:2>>
2018. április 08.
NB II, Kelet: Airnergy /Bp./ - Nyíregyháza Spartacus3:0>>
2018. március 24.
Futsal NB I: Hajdúböszörmény I. - Astra /Kiskunfélegyháza/1:3>>
2018. március 24.
Futsal NB I: Miskolci Vénusz - Ricsilla /Zalaegerszeg/5:1>>
2018. március 25.
NB II, Nyugat: Balatonfüred - Videoton1:9>>
2018. március 25.
U19, Kiemelt: Astra - Kecskemét3:0>>
2018. március 25.
U19, Kiemelt: Airnergy /Bp./ - Diósgyőr10:1>>
2018. március 25.
Futsal NB I: Szekszárd - Tolna-Mözs3:2>>
2018. március 26.
U17, Eb-elitkör: Magyarország - Csehország3:0>>
2018. április 11.
U19, Kiemelt: Videoton - ETO-Győr>>
2018. március 29.
U17, Eb-elitkör: Magyarország - Szerbia0:1>>
2018. március 30.
NB I, felsőház: Ferencváros - ETO-Győr3:0>>
2018. március 31.
NB I, felsőház: MTK Hungária - Diósgyőr2:0>>
2018. március 31.
NB I, alsóház: Haladás-Viktória /Szombathely/ - Astra9:0>>
2018. április 18.
NB I, alsóház: Újpest - Kóka0:5>>
2018. április 04.
U19, Kiemelt: ETO-Győr - Diósgyőr16:0>>
2018. április 04.
U19, Kiemelt: Airnergy /Bp./ - Ferencváros1:0>>
2018. április 05.
Vb-selejtező: Magyarország - Svédország1:4>>
2018. április 07.
NB II, Nyugat: Videoton - Pécsi MFC2:1>>
2018. április 07.
NB II, Nyugat: Ziccer /Nagykanizsa/ - Zalaegerszeg4:3>>
2018. április 07.
Futsal NB I, 1-4. helyért: Hajdúböszörmény - Tolna-Mözs5:1>>
2018. április 20.
NB I, felsőház: ETO-Győr - Diósgyőr1:2>>
2018. április 21.
NB I, felsőház: Ferencváros - MTK Hungária4:1>>
2018. április 08.
NB II, Kelet: Eger - Kelen /Bp./0:17>>
2018. április 08.
NB II, Nyugat: Sopron - Balatonfüred7:2>>
2018. április 08.
Futsal NB I, 1-4. helyért: Szekszárd - Astra-Kiskunfélegyháza2:4>>
2018. április 08.
Futsal NB I, 5-7. helyért: Ricsilla /Zalaegerszeg/ - Gyulai Amazonok3:4>>
2018. április 09.
Vb-selejtező: Horvátország - Magyarország1:3>>
2018. április 07.
U19, Eb-elitkör: Magyarország - Szlovénia2:0>>
2018. április 14.
NB I, felsőház: ETO-Győr - MTK Hungária3:1>>
2018. április 15.
NB I, alsóház: Kóka - Haladás-Viktória /Szombathely/3:3>>
2018. április 14.
NB II, Kelet: Szent Mihály /Szeged/ - Nyírség /Nyíregyháza/9:0>>
2018. április 14.
NB II, Nyugat: Ziccer /Nagykanizsa/ - Kőbányáért /Bp./2:1>>
2018. április 14.
NB II, Nyugat: Pécsi MFC - Sopron3:1>>
2018. április 14.
NB II, Nyugat: Zalaegerszeg - Videoton2:1>>
2018. április 14.
Futsal NB I, 1-4. helyért: Astra-Kiskunfélegyháza - Szekszárd3:2>>
2018. április 15.
NB I, felsőház: Diósgyőr - Ferencváros1:2>>
2018. április 15.
NB I, alsóház: Astra - Újpest5:0>>
2018. április 15.
NB II, Kelet: Eger - Airnergy /Bp./0:20>>
2018. április 15.
U19, Kiemelt: ETO-Győr - Haladás-Viktória /Szombathely/5:0>>
2018. április 15.
U19, Kiemelt: Diósgyőr - Ferencváros0:16>>
2018. április 15.
U19, Kiemelt: Kecskemét - Kóka1:2>>
2018. április 15.
U19, Kiemelt: MTK Hungária - Astra /Bp./6:1>>
2018. április 15.
Futsal NB I, 1-4. helyért: Tolna-Mözs - Hajdúböszörmény2:1>>
2018. április 15.
Futsal NB I, 5-7. helyért: Gyulai Amazonok - Ricsilla /Zalaegerszeg/6:4>>
2018. április 15.
Futsal NB II, 1-2. helyért: TFSE /Bp./ - Skorpió-Salgótarján5:2>>
2018. április 20.
NB II, Kelet: Monor - Eger19:0>>
2018. április 21.
NB I, alsóház: Haladás-Viktória /Szombathely/ - Újpest7:0>>
2018. április 21.
NB II, Kelet: Nyíregyháza Spartacus - Szent Mihály /Szeged/1:5>>
2018. április 21.
NB II, Nyugat: Videoton - Ziccer /Nagykanizsa/4:0>>
2018. április 21.
U19, Kiemelt: Astra - ETO-Győr1:2>>
2018. április 22.
NB II, Kelet: Nyírség-Nyíregyháza - Kelen /Bp./2:5>>
2018. április 22.
NB II, Nyugat: Sopron - Zalaegerszeg1:3>>
2018. április 22.
NB II, Nyugat: Kőbányáért /Bp./ - Balatonfüred4:0>>
2018. április 22.
U19, Kiemelt: Haladás-Viktória /Szombathely/ - Airnergy /Bp./1:2>>
2018. április 22.
U19, Kiemelt: Videoton - Diósgyőr15:0>>
2018. április 22.
U19, Kiemelt: Ferencváros - Kecskemét4:0>>
2018. április 22.
U19, Kiemelt: Kóka - MTK Hungária1:1>>
2018. április 22.
Futsal NB I, 1-4. helyért: Hajdúböszörmény - Tolna-Mözs2:0>>
2018. április 25.
U19, Kiemelt: Airnergy /Bp./ - Videoton1:2>>
2018. április 26.
Magyar Kupa-döntő: Diósgyőr - Ferencváros1:3>>
2018. április 25.
NB I, alsóház: Astra - Kóka4:0>>
2018. április 28.
NB I, felsőház: MTK Hungária - Ferencváros1:0>>
2018. április 29.
NB I, felsőház: Diósgyőr - ETO-Győr1:1>>
2018. április 28.
NB II, Kelet: Kelen /Bp./ - Nyíregyháza Spartacus5:2>>
2018. április 28.
NB II, Kelet: Monor - Airnergy /Bp./0:5>>
2018. április 28.
NB II, Nyugat: Videoton - Kőbányáért /Bp./16:0>>
2018. április 28.
NB II, Nyugat: Pécsi MFC - Balatonfüred7:0>>
2018. április 28.
NB II, Nyugat: Ziccer /Nagykanizsa/ - Sopron1:1>>
2018. április 28.
U19, Kiemelt: ETO-Győr - Kóka3:1>>
2018. április 28.
U19, Kiemelt: MTK Hungária - Ferencváros6:0>>
2018. április 28.
U19, Kiemelt: Diósgyőr - Kecskemét1:3>>
2018. április 28.
Futsal NB I, 1. helyért: Hajdúböszörmény - Astra-Kiskunfélegyháza1:2>>
2018. április 28.
Futsal NB I, 3. helyért: Szekszárd - Tolna-Mözs2:2>>
2018. április 29.
NB I, alsóház: Újpest - Haladás-Viktória /Szombathely/0:3>>
2018. április 29.
NB II, Kelet: Eger - Nyírség-Nyíregyháza0:20>>
2018. április 29.
Futsal NB I, 5. helyért: Miskolci Vénusz - Gyulai Amazonok3:6>>
2018. április 30.
U19, Kiemelt: Airnergy /Bp./ - Astra /Bp./1:2>>
2018. május 01.
NB I, alsóház: Kóka - Astra3:0>>
2018. május 02.
U19, Kiemelt: Videoton - Haladás-Viktória /Szombathely/10:1>>
2018. május 05.
NB I, felsőház: Ferencváros - Diósgyőr5:2>>
2018. május 06.
NB I, felsőház: MTK Hungária - ETO-Győr0:2>>
2018. május 05.
NB I, alsóház: Haladás-Viktória /Szombathely/ - Kóka3:0>>
2018. május 05.
U19, Kiemelt: Haladás-Viktória /Szombathely/ - Astra2:1>>
2018. május 05.
Futsal NB II, 1-2. helyért: Skorpió-Salgótarján - TFSE /Bp./3:2>>
2018. május 10.
U19, Kiemelt: Astra - Videoton2:2>>
2018. május 11.
NB II, Kelet: Nyírség /Nyíregyháza/ - Monor3:1>>
2018. május 12.
NB I, alsóház: Astra - Haladás-Viktória /Szombathely/2:1>>
2018. május 12.
NB I, alsóház: Kóka - Újpest7:0>>
2018. május 12.
NB II, Kelet: Nyíregyháza Spartacus - Eger17:0>>
2018. május 12.
NB II, Nyugat: Balatonfüred - Zalaegerszeg3:3>>
2018. május 12.
NB II, Nyugat: Kőbányáért /Bp./ - Pécsi MFC0:2>>
2018. május 12.
U19, Kiemelt: Ferencváros - ETO-Győr0:3>>
2018. május 12.
U19, Kiemelt: Kecskemét - MTK Hungária0:5>>
2018. május 14.
U19, Kiemelt: Haladás-Viktória /Szombathely/ - Diósgyőr0:2>>
2018. május 10.
U19, Kiemelt: Kóka - Anergy /Bp./6:4>>
2018. május 10.
NB I, felsőház: ETO-Győr - Ferencváros2:2>>
2018. május 13.
NB I, felsőház: Diósgyőr - MTK Hungária3:1>>
2018. május 13.
NB II, Kelet: Airnergy /Bp./ - Szent Mihály /Szeged/1:2>>
2018. május 13.
NB II, Nyugat: Sopron - Videoton3:7>>
2018. május 13.
Futsal NB I, 1. helyért: Astra-Kiskunfélegyháza - Hajdúböszörmény2:4>>
2018. május 13.
Futsal NB I, 3. helyért: Tolna-Mözs - Szekszárd2:2>>
2018. május 13.
Futsal NB I, 5. helyért: Gyulai Amazonok - Miskolci Vénusz8:2>>
2018. május 16.
NB I, alsóház: Újpest - Astra0:6>>
2018. május 19.
Futsal NB I, 1. helyért: Hajdúböszörmény - Astra-Kiskunfélegyháza7:6>>
2018. május 17.
NB I, 1. helyért: Ferencváros - MTK Hungária1:3>>
2018. május 19.
NB I, 3. helyért: Diósgyőr - ETO-Győr1:1>>
2018. május 24.
NB I, 7. helyért: Kóka - Újpest2:0>>
2018. május 20.
NB I, 5. helyért: Haladás-Viktória /Szombathely/ - Astra3:0>>
2018. május 24.
NB I, 1. helyért: MTK Hungária - Ferencváros0:1>>
2018. május 20.
NB II, az élvonalba jutásért: Szent Mihály /Szeged/ – Pécsi MFC7:1>>
2018. május 17.
U17, rájátszás: ETO-Győr - Videoton6:0>>
2018. május 20.
U17, rájátszás: MTK Hungária - Kóka5:0>>
2018. május 25.
Futsal, osztályozó: Skorpió-Salgótarján - Ricsilla /Zalaegerszeg/5:5>>
2018. május 23.
NB I, 3. helyért: ETO-Győr - Diósgyőr0:2>>
2018. június 02.
NB I, 5. helyért: Haladás-Viktória /Szombathely/ - Astra4:2>>
2018. május 27.
U19, rájátszás: Videoton - MTK Hungária1:4>>
2018. május 26.
Futsal NB I, 1. helyért: Astra-Kiskunfélegyháza - Hajdúböszörmény0:1>>
2018. május 27.
NB I, 5. helyért: Astra - Haladás-Viktória /Szombathely/3:1>>
2018. május 27.
NB I, 7. helyért: Kóka - Újpest3:0>>
2018. június 02.
U19, rájátszás: Kóka - Videoton8:1>>
2018. június 03.
U19, rájátszás: ETO-Győr - MTK Hungária3:0>>
2018. június 03.
Futsal, osztályozó: Ricsilla /Zalaegerszeg/ - Skorpió-Salgótarján3:2>>
2018. június 01.
NB I, 1. helyért: Ferencváros - MTK Hungária1:2>>

Tabellák

NB I, felsőház, 2017/18
1. Ferencvárosi TC51
2. MTK Hungária FC (Bp.)34
3. Diósgyőri VTK (Miskolc)32
4. ETO FC-Győr31
részletes     
NB I, alsóház, 2017/18
1. Viktória FC-Szombathely34
2. Astra Hungary FC (Bp.)31
3. Kóka FNLA17
4. Újpest FC0
részletes     
NB II, Keleti csoport, 2017/18
1. Szent Mihály FC (Szeged)48
2. Kelen SC (Bp.)44
3. Airnergy FC (Bp)34
4. Nyíregyháza Spartacus FC26
5. Monori SE17
6. Nyírség NSC (Nyíregyháza)16
7. Eger SE0
részletes     
NB II, Nyugati csoport, 2017/18
1. Pécsi MFC39
2. Videoton FC38
3. Zalaegerszegi TE28
4. Balatonfüredi FC26
5. SC Sopron21
6. Ziccer NLSE (Nagykanizsa)16
7. Kőbányáért FNLA /Bp./9
részletes     
U19, Kiemelt csoport, 2017/18
1. ETO FC-Győr49
2. MTK Hungária FC (Bp.)44
3. Kóka FNLA38
4. Videoton FC32
5. Ferencvárosi TC29
6. Astra Hungary FC (Bp.)24
7. Airnergy FC (Bp.)22
8. Kecskeméti LA12
9. Haladás-Viktória (Szombathely)10
10. Diósgyőri VTK (Miskolc)3
részletes     
Futsal NB I, 2017/18
1. Hajdúböszörményi TE46
2. Szekszárdi FC37
3. Astra HFC (Kiskunfélegyháza)32
4. Tolna-Mözs25
5. Miskolci Vénusz20
6. Ricsilla (Zalaegerszeg) /–3 pont!/14
7. Gyulai Amazonok6
8. ETO FC-Győr /visszalépett!/0
részletes     
Futsal NB II, Keleti csoport, 2017/18
1. Skorpió SE-Salgótarján38
2. Rubeola FC-Csömör28
3. Debreceni EAC28
4. Szent Mihály FC (Deszk)21
5. MVFC-Berettyóújfalu19
6. Szolnok Fanatic SE16
7. Hajdúböszörményi TE II.12
8. Békéscsabai Wanted SC0
9. Eger SE /visszalépett!/0
10. Nyírség NSC (Nyíregyháza) /visszalépett!/0
részletes     
Futsal NB II, Nyugati csoport, 2017/18
1. TFSE (Bp.)47
2. Kalafa SE (Szár)43
3. KRSE (Bp.)41
4. Viadukt SE-Biatorbágy36
5. Szekszárdi FC II.28
6. ELTE-BEAC SE (Bp.)25
7. Petőfi SE (Pécs)15
8. Piliscsabai AFC12
9. Univerzum-Tolna-Mözs II.9
10. Paksi Atomerőmű SE7
részletes     

Góllövőlisták

NB I, góllövőlista
NB II, góllövőlista
Trampler Kinga (Videoton FC) 29
Zimányi-Kovács Anikó (Szent Mihály FC /Szeged/) 24
Nagy Viktória (Monori SE) 19
Bernhardt Bernadett (Kelen SC /Bp./) 18
Sábján Réka (SC Sopron) 18
Pirót Terézia (Monori SE) 16
teljes lista>>
U19, góllövőlista
Bódai Viktória (ETO FC-Győr) 34
Trampler Kinga (Videoton FC) 29
Dorner Dóra (MTK Hungária FC) 25
Vígh Diána (Astra HFC - Bp.) 22
Czellér Dorottya (MTK Hungária FC) 19
Földvári Fanni (MTK Hungária FC) 15
teljes lista>>
Futsal NB I, góllövőlista
Pádár Anita (Hajdúböszörményi TE) 39
Marsai Nikoletta (Ricsilla /Zalaegerszeg/) 21
Krascsenics Petra (Astra HFC-Kiskunfélegyháza) 17
Miliczki Noémi (Miskolci Vénusz) 17
Tell Zsófia (Hajdúböszörményi TE) 15
Varga Adél (Tolna-Mözs) 14
teljes lista>>
Futsal NB II, góllövőlista
Bozsik Nikolett (Viadukt SE-Biatorbágy) 37
Vágó Anikó (Szolnok Fanatic SE) 36
Bede Anna (Skorpió SE-Salgótarján) 31
Urbán Viktória (Szolnok Fanatic SE) 25
Koch Fruzsina (Skorpió SE-Salgótarján) 22
Bornemissza Barbara (Debreceni EAC) 20
teljes lista>>

Képgalériák

további képek

Fórumok

· ONLINE-Rész- és végeredmények
· Hol futballozhatnék? (Csapatkereső)
· DRUKKERPRESSZÓ
· Hegyvidék SE
· Szegedi AK
· Veszprémi nöi foci
· Gyulai Amazonok
· A női válogatottról
· Vélemények a honlapról
· Sopron Fan Club
· Melyik csapat nyeri a VB-t?
· Siófoki Bányász SE
· ASI FAN CLUB
· Ki lesz a bajnok az NB I-ben?
· U-13 Serdülő női labdarúgó torna Tolnán
név:
jelszó:
eredmenyek.net Góltippp játék
Partnerek:
Labdarúgás

http://siposfoto.gportal.hu/

MTK női foci

Viktória FC Szombathely

FTC

Szegedi AK

Nagykutas

PVSK Női focicsapat
Tolna-Mözs

noifoci60

kattints !!!

www.edzotaborok.hu

www.mobilpresent.hu

nb1.hu


Eladó Ingatlanok