Kék-Tó Lakópark
 
kép

Január 30.: nívós nemzetközi futsalkupa Móron (részletes programmal)

2010. január 26. 15:44:44  nyomtatási kép

A téli holtszezon legrangosabb nemzetközi futsalkupájára kerül sor január 30-án, szombaton a Fejér megyei Móron, a Wekerle Sándor Szabadidőközpontban.

A házigazda Vesta-City Line K és 3S szervezésében 9 órakor kezdődik az 1. Hétkúti-kupa, amelyen öt csapat körmérkőzéses rendszerben küzd meg egymással. Az indulók mezőnyében van a magyar bajnokság jelenlegi első három helyezettje, a Vesta, a Tolna-Mözs és az Univerzum, valamint Csehország válogatottja és az ukrán bajnok Belichanka-NPU. Egy már most biztosnak tűnik: a résztvevők névsorán végigfutva igazán nívós futsalkupára kerül majd sor szombaton Móron.

A hagyományteremtő jelleggel kiírt 1. Hétkúti-kupa megnyitóján jelen lesz Fenyves Péter, Mór polgármestere, Törő Gábor, a Fejér Megyei Közgyűlés alelnöke és Nemes Ferenc, a Magyar Labdarúgó-szövetség általános alelnöke is.

A résztvevők a futsal szabályai szerint mérkőznek meg egymással, egyetlen eltérés a bajnoksághoz képest, hogy a 2x20 perces meccsek nem tiszta játékidőre zajlanak majd. (Az 1. Hétkúti-kupa mérkőzésinek végeredményére lehet tippelni honlapunk Góltipp-játékában.)

Az ukrán válogatott gerincét adó Belichanka együttese az elmúlt években bajnok és kupagyőztes volt, és a most zajló szezonban is veretlenül áll a tabella élén (csakúgy, mint a Vesta gárdája). Az ukránok színeiben játszik 2009 legjobb női futsal játékosa, az ,,UMBRO Futsal Awards 2009" díjjal kitüntetett Alina Gorobets is. Az Belichanka csapatát - amely szerdán érkezik Magyarországra és 18.45-kor edzőmeccsen pályára lép Miskolcon a helyi Vénusz együttese ellen, majd csütörtökön Debrecenben a férfi futsal Eb-elődöntőjét tekinti meg - elkíséri az ukrán szövetség elnöke is. A neves külföldi sztárcsapat eddigi hat bajnokiján 64 gólt szerzett (csak összehasonlításul: a Vesta nyolc meccsen 58-szor ,,köszönt" be ellenfelei kapujába a bajnokság őszi idénye során).

A 17.15-kor kezdődő utolsó meccs, a Vesta - Belichanka találkozó előtt a tervek szerint Katus Attila aerobic-világbajnok tart majd bemutatót. A 18 órakor kezdődő eredményhirdetésen a megnyitón jelen lévők mellett díjat ad át az 1. Hétkúti-kupa fővédnöke, Cser-Palkovics András országgyűlési képviselő is.

A mérkőzésen közreműködő játékvezetők: Arany Tamás (a télen az NB I-es keretből érthetetlenül kitett sípmester, aki a Nemzeti Sport osztályzatai alapján az ősz legjobbja volt), Ábrahám Attila (korábbi élvonalbeli játékvezető), Makai János (korábbi élvonalbeli játékvezető), Nagy II János (az első játékvezető, aki futsalvizsgát tett, emellett többek között a Videoton színeiben is játszott), valamint honlapunk főszerkesztője, B. Nagy Zoltán. A zsűri elnöke jelen állás szerint Puhl Sándor, egykori FIFA-játékvezető lesz.

Az első három helyezett csapat mellett különdíjban részesül a gólkirálynő, a legjobb kapus és mezőnyjátékos, valamint a legsportszerűbb csapat is.

Az 1. Hétkúti-kupát vacsorával egybekötött bankett zárja, amelyen a résztvevők a napközbeni futballtudásuk mellett megcsillogtathatják, hogy milyen tánctudással is rendelkeznek.

 

Az 1. Hétkúti-kupa részletes programja

09.00: Tolna - Vesta

09.55: Csehország - Univerzum

10.50: Belichanka - Tolna

11.45: Vesta - Csehország

12.40: Univerzum - Belichanka

13.35: Csehország - Tolna

14.30: Univerzum - Vesta

15.25: Belichanka - Csehország

16.20: Tolna - Univerzum

17.15: Vesta - Belichanka

 

B. N. Z. (NS)

 

Tabellák

NB I, alapszakasz, 2016/17
1. Ferencvárosi TC12
2. MTK Hungária FC (Bp.)10
3. Viktória FC-Szombathely10
4. ETO FC-Győr10
5. Astra Hungary FC (Bp.)7
6. Kóka FNLA4
7. Újpesti TE1
8. Budapest Honvéd0
részletes     
NB II, 2016/17
1. Diósgyőri VTK (Miskolc)12
2. Szent Mihály FC (Szeged)9
3. Monori SE9
4. Pécsi MFC9
5. Videoton FC7
6. Airnergy FC (Bp.)7
7. Kelen-Budaörs6
8. SC Sopron6
9. Vasas-Femina (Bp.)3
10. Zalaegerszegi TE0
11. Balatonfüredi FC0
12. Paksi Atomerőmű SE0
részletes     
U18, Kiemelt csoport, 2016/17
1. MTK Hungária FC (Bp.)9
2. Ferencvárosi TC6
3. Astra Hungary FC (Bp.)4
4. Debreceni EAC-DVSC4
5. Kóka FNLA3
6. Haladás-Viktória FC (Szombathely)3
7. ETO FC-Győr0
8. Diósgyőri VTK-Vénusz (Miskolc)0
9. Újpest FC0
részletes     
Futsal NB I, 2016/17
1. Szekszárdi FC6
2. Hajdúböszörményi TE4
3. Göcsej SK (Zalaegerszeg)3
4. Tolna-Mözs3
5. ETO FC-Győr3
6. Astra HFC (Kiskunfélegyháza)1
7. Airnergy FC (Bp.)1
8. Debreceni EAC1
9. Diósgyőri VTK-Vénusz (Miskolc)0
részletes     
Futsal NB II, Keleti csoport, 2016/17
1. Hajdúböszörményi TE II.6
2. Gyulai Amazonok3
3. Nyírség NSC (Nyíregyháza)3
4. Szent Mihály FC (Deszk)3
5. Skorpió SE-Salgótarján0
6. Gerjeni SK0
7. MVFC-Berettyóújfalu0
részletes     
Futsal NB II, Nyugati csoport, 2016/17
1. Rubeola FC-Csömör6
2. TFSE (Bp.)6
3. ELTE-BEAC SE (Bp.)3
4. KRSE (Bp.)3
5. Kalafa-Újbarok SE (Szár)0
6. Petőfi SE (Pécs)0
7. Piliscsabai AFC0
részletes     

Góllövőlisták

NB I, góllövőlista
Ebere Orji (Ferencvárosi TC)8
Fogl Katalin (Astra HFC – Bp.)6
Nagy Ágnes (Ferencvárosi TC)4
Siklér Kinga (Viktória FC-Szombathely)3
Králik Fanni (Kóka FNLA)3
Nagy Lilla (MTK Hungária FC)3
Süle Dóra (ETO FC-Győr)2
Szakonyi Emese (Viktória FC-Szombathely)2
Mátyás Noémi (Újpesti TE)2
Sladana Bulatovic (Kóka FNLA)2

teljes lista >>
NB II, góllövőlista
Vachter Fanni (Diósgyőri VTK /Miskolc/) 13
Zimányi-Kovács Anikó (Szent Mihály FC /Szeged/) 7
Gyenes Adrienn (Kelen-Budaörs) 7
Gólik Fruzsina (Monori SE) 6
Szőke Zsuzsanna (Diósgyőri VTK /Miskolc/) 6
Újvári Krisztina (Diósgyőri VTK /Miskolc/) 6
teljes lista>>
U18, góllövőlista
Dorner Dóra Zita (MTK Hungária FC) 7
Czellér Dorottya (MTK Hungária FC) 5
Kiss Orsolya (Astra HFC - Bp.) 4
Molnár Enikő (MTK Hungária FC) 4
Horváth Petra (Debreceni EAC-DVSC) 3
Haraszti Fanni (Kóka FNLA) 3
teljes lista>>
Futsal NB I, góllövőlista
Orbán Szandra (Göcsej SK /Zalaegerszeg/) 6
Marsai Nikoletta (Göcsej SK /Zalaegerszeg/) 4
Boda Patrícia (Göcsej SK /Zalaegerszeg/) 4
Pádár Anita (Hajdúböszörményi TE) 3
Buchmüller Petra (Szekszárdi FC) 3
Megyeri Boglárka (Göcsej SK /Zalaegerszeg/) 3
teljes lista>>
Futsal NB II, góllövőlista
Tóth Eszter (KRSE /Bp./) 4
Fekete Henrietta (Nyírség NSC /Nyíregyháza/) 3
Dohány Rita (Rubeola FC-Csömör) 3
Fehér Zsuzsanna (Szent Mihály FC /Deszk/ ) 3
Lengyel Zsanett (Rubeola FC-Csömör) 3
Markó Melinda (Rubeola FC-Csömör) 3
teljes lista>>

Képgalériák

további képek

Fórumok

· Hol futballozhatnék? (Csapatkereső)
· ONLINE-Rész- és végeredmények
· DRUKKERPRESSZÓ
· Hogy mindenki jó helyre időre menjen ...
· Szegedi AK
· Góltippp!
· Átigazolási hírek
· Futsal
· munkalehetőség
· A női válogatottról
· Drukker baráti kör
· Vélemények a honlapról
· ASI FAN CLUB
· Siófoki Bányász SE
· U17
név:
jelszó:
eredmenyek.net Góltippp játék
Partnerek:
Labdarúgás

http://siposfoto.gportal.hu/

MTK női foci

Viktória FC Szombathely

FTC

Szegedi AK

Nagykutas

PVSK Női focicsapat
Tolna-Mözs

noifoci60

kattints !!!

www.edzotaborok.hu

www.mobilpresent.hu

nb1.hu


Eladó Ingatlanok