Kék-Tó Lakópark
 
kép

Január 30.: nívós nemzetközi futsalkupa Móron (részletes programmal)

2010. január 26. 15:44:44  nyomtatási kép

A téli holtszezon legrangosabb nemzetközi futsalkupájára kerül sor január 30-án, szombaton a Fejér megyei Móron, a Wekerle Sándor Szabadidőközpontban.

A házigazda Vesta-City Line K és 3S szervezésében 9 órakor kezdődik az 1. Hétkúti-kupa, amelyen öt csapat körmérkőzéses rendszerben küzd meg egymással. Az indulók mezőnyében van a magyar bajnokság jelenlegi első három helyezettje, a Vesta, a Tolna-Mözs és az Univerzum, valamint Csehország válogatottja és az ukrán bajnok Belichanka-NPU. Egy már most biztosnak tűnik: a résztvevők névsorán végigfutva igazán nívós futsalkupára kerül majd sor szombaton Móron.

A hagyományteremtő jelleggel kiírt 1. Hétkúti-kupa megnyitóján jelen lesz Fenyves Péter, Mór polgármestere, Törő Gábor, a Fejér Megyei Közgyűlés alelnöke és Nemes Ferenc, a Magyar Labdarúgó-szövetség általános alelnöke is.

A résztvevők a futsal szabályai szerint mérkőznek meg egymással, egyetlen eltérés a bajnoksághoz képest, hogy a 2x20 perces meccsek nem tiszta játékidőre zajlanak majd. (Az 1. Hétkúti-kupa mérkőzésinek végeredményére lehet tippelni honlapunk Góltipp-játékában.)

Az ukrán válogatott gerincét adó Belichanka együttese az elmúlt években bajnok és kupagyőztes volt, és a most zajló szezonban is veretlenül áll a tabella élén (csakúgy, mint a Vesta gárdája). Az ukránok színeiben játszik 2009 legjobb női futsal játékosa, az ,,UMBRO Futsal Awards 2009" díjjal kitüntetett Alina Gorobets is. Az Belichanka csapatát - amely szerdán érkezik Magyarországra és 18.45-kor edzőmeccsen pályára lép Miskolcon a helyi Vénusz együttese ellen, majd csütörtökön Debrecenben a férfi futsal Eb-elődöntőjét tekinti meg - elkíséri az ukrán szövetség elnöke is. A neves külföldi sztárcsapat eddigi hat bajnokiján 64 gólt szerzett (csak összehasonlításul: a Vesta nyolc meccsen 58-szor ,,köszönt" be ellenfelei kapujába a bajnokság őszi idénye során).

A 17.15-kor kezdődő utolsó meccs, a Vesta - Belichanka találkozó előtt a tervek szerint Katus Attila aerobic-világbajnok tart majd bemutatót. A 18 órakor kezdődő eredményhirdetésen a megnyitón jelen lévők mellett díjat ad át az 1. Hétkúti-kupa fővédnöke, Cser-Palkovics András országgyűlési képviselő is.

A mérkőzésen közreműködő játékvezetők: Arany Tamás (a télen az NB I-es keretből érthetetlenül kitett sípmester, aki a Nemzeti Sport osztályzatai alapján az ősz legjobbja volt), Ábrahám Attila (korábbi élvonalbeli játékvezető), Makai János (korábbi élvonalbeli játékvezető), Nagy II János (az első játékvezető, aki futsalvizsgát tett, emellett többek között a Videoton színeiben is játszott), valamint honlapunk főszerkesztője, B. Nagy Zoltán. A zsűri elnöke jelen állás szerint Puhl Sándor, egykori FIFA-játékvezető lesz.

Az első három helyezett csapat mellett különdíjban részesül a gólkirálynő, a legjobb kapus és mezőnyjátékos, valamint a legsportszerűbb csapat is.

Az 1. Hétkúti-kupát vacsorával egybekötött bankett zárja, amelyen a résztvevők a napközbeni futballtudásuk mellett megcsillogtathatják, hogy milyen tánctudással is rendelkeznek.

 

Az 1. Hétkúti-kupa részletes programja

09.00: Tolna - Vesta

09.55: Csehország - Univerzum

10.50: Belichanka - Tolna

11.45: Vesta - Csehország

12.40: Univerzum - Belichanka

13.35: Csehország - Tolna

14.30: Univerzum - Vesta

15.25: Belichanka - Csehország

16.20: Tolna - Univerzum

17.15: Vesta - Belichanka

 

B. N. Z. (NS)

 

Tabellák

NB I, alapszakasz, 2016/17
1. Ferencvárosi TC33
2. Viktória FC-Szombathely28
3. MTK Hungária FC (Bp.)28
4. ETO FC-Győr20
5. Kóka FNLA13
6. Astra Hungary FC (Bp.)11
7. Újpesti TE5
8. Budapest Honvéd1
részletes     
NB II, 2016/17
1. Diósgyőri VTK (Miskolc)33
2. Szent Mihály FC (Szeged)28
3. Monori SE27
4. Kelen-Budaörs18
5. Pécsi MFC18
6. Vasas-Femina (Bp.)15
7. Videoton FC15
8. Airnergy FC (Bp.)14
9. SC Sopron11
10. Paksi Atomerőmű SE7
11. Zalaegerszegi TE4
12. Balatonfüredi FC3
részletes     
U18, Kiemelt csoport, 2016/17
1. MTK Hungária FC (Bp.)28
2. Ferencvárosi TC23
3. Kóka FNLA21
4. ETO FC-Győr18
5. Astra Hungary FC (Bp.)16
6. Debreceni EAC-DVSC12
7. Haladás-Viktória FC (Szombathely)9
8. Diósgyőri VTK-Vénusz (Miskolc)2
9. Újpest FC1
részletes     
Futsal NB I, 2016/17
1. Szekszárdi FC23
2. Hajdúböszörményi TE20
3. Diósgyőri VTK-Vénusz (Miskolc)15
4. Tolna-Mözs14
5. Göcsej SK (Zalaegerszeg)10
6. ETO FC-Győr10
7. Astra HFC (Kiskunfélegyháza)8
8. Airnergy FC (Bp.)1
9. Debreceni EAC1
részletes     
Futsal NB II, Keleti csoport, 2016/17
1. Skorpió SE-Salgótarján21
2. Gyulai Amazonok19
3. Hajdúböszörményi TE II.17
4. Szent Mihály FC (Deszk)12
5. MVFC-Berettyóújfalu8
6. Nyírség NSC (Nyíregyháza)5
7. Gerjeni SK (Fadd)1
részletes     
Futsal NB II, Nyugati csoport, 2016/17
1. Rubeola FC-Csömör21
2. TFSE (Bp.)18
3. KRSE (Bp.)15
4. ELTE-BEAC SE (Bp.)15
5. Kalafa-Újbarok SE (Szár)9
6. Petőfi SE (Pécs)6
7. Piliscsabai AFC0
részletes     

Góllövőlisták

NB I, góllövőlista
Ebere Orji (Ferencvárosi TC)20
Fogl Katalin (Astra HFC – Bp.)9
Sümegi Éva (Ferencvárosi TC)9
Nagy Ágnes (Ferencvárosi TC)8
Siklér Kinga (Viktória FC-Szombathely)8
Sladana Bulatovic (Kóka FNLA)8
Nagy Lilla (MTK Hungária FC)8
Mátyás Noémi (Újpesti TE)6
Heike Manhart (Viktória FC-Szombathely)6
Jelena Cankovic (Ferencvárosi TC)5

teljes lista >>
NB II, góllövőlista
Vachter Fanni (Diósgyőri VTK /Miskolc/) 22
Pirót Terézia (Monori SE) 15
Gyenes Adrienn (Kelen-Budaörs) 14
Papp Dorina (Szent Mihály FC /Szeged/) 13
Gólik Fruzsina (Monori SE) 13
Zimányi-Kovács Anikó (Szent Mihály FC /Szeged/) 12
teljes lista>>
U18, góllövőlista
Kiss Orsolya (Astra HFC - Bp.) 20
Dorner Dóra Zita (MTK Hungária FC) 17
Czellér Dorottya (MTK Hungária FC) 14
Oláh Adrienn (MTK Hungária FC) 10
Horváth Petra (Debreceni EAC-DVSC) 9
Papp Csenge (Ferencvárosi TC) 9
teljes lista>>
Futsal NB I, góllövőlista
Marsai Nikoletta (Göcsej SK /Zalaegerszeg/) 13
Anna Shulha (Tolna-Mözs) 13
Miliczki Noémi (Diósgyőr-Vénusz /Miskolc/) 12
Orbán Szandra (Göcsej SK /Zalaegerszeg/) 11
Bernáth Csilla (Diósgyőr-Vénusz /Miskolc/) 9
Vígh Renáta (Hajdúböszörményi TE) 9
teljes lista>>
Futsal NB II, góllövőlista
Koch Fruzsina (Skorpió SE-Salgótarján) 20
Dohány Rita (Rubeola FC-Csömör) 14
Pap Eszter (Kalafa-Újbarok SE /Szár/) 11
Bede Anna (Skorpió SE-Salgótarján) 11
Ferencz Flóra (Skorpió SE-Salgótarján) 10
Winternitz Anna (TFSE /Bp./) 10
teljes lista>>

Képgalériák

további képek

Fórumok

· ONLINE-Rész- és végeredmények
· DRUKKERPRESSZÓ
· Hol futballozhatnék? (Csapatkereső)
· Hogy mindenki jó helyre időre menjen ...
· Szegedi AK
· Góltippp!
· Átigazolási hírek
· Futsal
· munkalehetőség
· A női válogatottról
· Drukker baráti kör
· Vélemények a honlapról
· ASI FAN CLUB
· Siófoki Bányász SE
· U17
név:
jelszó:
eredmenyek.net Góltippp játék
Partnerek:
Labdarúgás

http://siposfoto.gportal.hu/

MTK női foci

Viktória FC Szombathely

FTC

Szegedi AK

Nagykutas

PVSK Női focicsapat
Tolna-Mözs

noifoci60

kattints !!!

www.edzotaborok.hu

www.mobilpresent.hu

nb1.hu


Eladó Ingatlanok