Kék-Tó Lakópark
 
kép

Június 12-én, vasárnap 12 csapatos női kispályás torna lesz Gödön (íme a program)

2016. június 11. 13:18:40  nyomtatási kép

Június 12-én, vasárnap 12 csapat részvételével kerül sor a 2. Gödi Nyári-kupára, amelyet a helyi női labdarúgócsapat tavalyi megalakulása apropóján rendeznek meg. A 9 órakor kezdődő kispályás focitornán 12 csapat 3 csoportba osztva küzd meg egymással.

A-csoport:

Városgazda Utánpótlás Akadémia (Budapest); Százhalombatta; Erdőkertes; Haladás-Budapest NFC

B-csoport:

Érd; BVSC-Zugló; Gödi SE; NapkELTE (Budapest)

C-csoport

Cunami FC-Fót; Pálma (Dunaújváros); Hidegkúti Angyalok NFC; Hiúzok (Budapest)


A program

Csoportselejtezők

A-pálya

09.00: Városgazda UA – Százhalombatta

09.20: Százhalombatta – Erdőkertes

09.40: Erdőkertes – Haladás-Budapest

10.00: Haladás-Budapest – Városgazda UA

10.20: Városgazda UA – Erdőkertes

10.40: Százhalombatta – Haladás-Budapest

 

B-pálya

09.00: Érd – BVSC

09.20: BVSC – Göd

09.40: Göd – NapkELTE

10.00: NapkELTE – Érd

10.20: Érd – Göd

10.40: BVSC – NapkELTE

 

C-pálya

09.00: Cunami FC – Pálma

09.20: Pálma – Hidegkúti Angyalok

09.40: Hidegkúti Angyalok – Hiúzok

10.00: Hiúzok – Cunami FC

10.20: Cunami FC – Hidegkúti Angyalok

10.40: Pálma – Hiúzok

 

A mérkőzések 1*17 percesek. Pontegyenlőség esetén először az egymás elleni eredmény, aztán a gólkülönbség, majd a több rúgott, végül a kevesebb kapott gól számít. Ha még mindezek után is egyforma a két csapat teljesítménye, akkor 3-3 büntetőrúgással döntik el a helyezések sorsát. A kieséses szakaszban döntetlen esetén 3-3 pontrúgás dönt a továbbjutásról. A csapatok nem viszik tovább a pontjaikat.

 

Középdöntők

A-pálya

11.10: A/1 – B/2

11.30: A/3 – B/4

 

B-pálya

11.10: B/1 – C/2

11.30: B/3 – C/4

 

C-pálya

11.10: A/2 – C/1

11.30: A/4 – B/3

 

Helyosztók:

Az 1–3., 4–6., 7–9. és 10–12. helyezésekért körmérkőzéseket játszanak az érintettek 12.00 és 13.20 között (csapatonként 2-2 meccsek lesznek).

 

Eredményhirdetés: 13.30.

 


Tabellák

NB I, alapszakasz, 2017/18
1. Ferencvárosi TC13
2. Astra Hungary FC (Bp.)10
3. ETO FC-Győr10
4. Diósgyőri VTK (Miskolc)7
5. Haladás-Viktória (Szombathely)5
6. MTK Hungária FC (Bp.)4
7. Kóka FNLA1
8. Újpest FC0
részletes     
NB II, Keleti csoport, 2017/18
1. Kelen SC (Bp.)15
2. Szent Mihály FC (Szeged)12
3. Airnergy FC (Bp)9
4. Monori SE4
5. Nyíregyháza Spartacus FC4
6. Nyírség NSC (Nyíregyháza)0
7. Eger SE0
részletes     
NB II, Nyugati csoport, 2017/18
1. Balatonfüredi FC10
2. Zalaegerszegi TE9
3. Videoton FC8
4. Pécsi MFC7
5. Kőbányáért FNLA /Bp./4
6. SC Sopron3
7. Ziccer NLSE (Nagykanizsa)1
részletes     
U19, Kiemelt csoport, 2017/18
1. ETO FC-Győr9
2. Kóka FNLA9
3. Ferencvárosi TC9
4. Astra Hungary FC (Bp.)6
5. MTK Hungária FC (Bp.)3
6. Videoton FC3
7. Airnergy FC (Bp.)3
8. Kecskeméti LA0
9. Haladás-Viktória (Szombathely)0
10. Diósgyőri VTK (Miskolc)0
részletes     
Futsal NB I, 2017/18
1. Hajdúböszörményi TE6
2. Diósgyőri VTK-Vénusz (Miskolc)6
3. Astra HFC (Kiskunfélegyháza)4
4. Szekszárdi FC3
5. Tolna-Mözs1
6. Gyulai Amazonok0
7. ETO FC-Győr0
8. Göcsej SK (Zalaegerszeg)0
részletes     
Futsal NB II, Keleti csoport, 2017/18
1. Debreceni EAC0
2. Hajdúböszörményi TE II.0
3. Skorpió SE-Salgótarján0
4. Szent Mihály FC (Deszk)0
5. Rubeola FC-Csömör0
6. Nyírség NSC (Nyíregyháza)0
7. Eger SE0
8. Békéscsabai Wanted SC0
9. MVFC-Berettyóújfalu0
10. Szolnok Fanatic SE0
részletes     
Futsal NB II, Nyugati csoport, 2017/18
1. Szekszárdi FC II.0
2. Paksi Atomerőmű SE0
3. ELTE-BEAC SE (Bp.)0
4. Kalafa SE (Szár)0
5. KRSE (Bp.)0
6. Piliscsabai AFC0
7. Petőfi SE (Pécs)0
8. TFSE (Bp.)0
9. Univerzum-Tolna-Mözs0
10. Viadukt SE-Biatorbágy0
részletes     

Góllövőlisták

NB I, góllövőlista
Szladana Bulatovics (Ferencvárosi TC)8
Allegra Poljak (Ferencvárosi TC)4
Szabó Viktória (Ferencvárosi TC)4
Nagy Ágnes (Ferencvárosi TC)3
Kuhár Réka (Újpest FC)3
Sipos Lilla (ETO FC-Győr)3
Újvári Krisztina (Diósgyőri VTK /Miskolc/)2
Paula Daniela Ugarte (ETO FC-Győr)2
Süle Dóra (ETO FC-Győr)2
Nagy Lilla (MTK Hungária FC)2

teljes lista >>
NB II, góllövőlista
Bernhardt Bernadett (Kelen SC /Bp./) 9
Zimányi-Kovács Anikó (Szent Mihály FC /Szeged/) 7
Szil Tünde (Szent Mihály FC /Szeged/) 7
Nagy Viktória (Monori SE) 6
Vass Noémi (Szent Mihály FC /Szeged/) 6
Gyarmati Renáta (Balatonfüredi FC) 6
teljes lista>>
U19, góllövőlista
Vígh Diána (Astra HFC - Bp.) 10
Léner Fanni (Astra HFC - Bp.) 10
Hatala Boglárka (Astra HFC - Bp.) 8
Horváth Cintia (ETO FC-Győr) 5
Bódai Viktória (ETO FC-Győr) 5
Földvári Fanni (MTK Hungária FC) 5
teljes lista>>
Futsal NB I, góllövőlista
Pádár Anita (Hajdúböszörményi TE) 3
Kovács Alíz (Diósgyőr-Vénusz /Miskolc/) 3
Erdélyi Angéla (Gyulai Amazonok) 2
Marsai Nikoletta (Göcsej SK /Zalaegerszeg/) 2
Pintér Violetta (Astra HFC-Kiskunfélegyháza) 2
Krascsenics Petra (Astra HFC-Kiskunfélegyháza) 2
teljes lista>>
Futsal NB II, góllövőlista
Koch Fruzsina (Skorpió SE-Salgótarján) 32
Pilán Tímea (Gyulai Amazonok) 26
Pap Eszter (Kalafa-Újbarok SE /Szár/) 25
Bede Anna (Skorpió SE-Salgótarján) 23
Bálint Rebeka (Gyulai Amazonok) 23
Dohány Rita (Rubeola FC-Csömör) 21
teljes lista>>

Képgalériák

további képek

Fórumok

· ONLINE-Rész- és végeredmények
· A női válogatottról
· DRUKKERPRESSZÓ
· Hol futballozhatnék? (Csapatkereső)
· Hogy mindenki jó helyre időre menjen ...
· Szegedi AK
· Góltippp!
· Átigazolási hírek
· Futsal
· munkalehetőség
· Drukker baráti kör
· Vélemények a honlapról
· ASI FAN CLUB
· Siófoki Bányász SE
· U17
név:
jelszó:
eredmenyek.net Góltippp játék
Partnerek:
Labdarúgás

http://siposfoto.gportal.hu/

MTK női foci

Viktória FC Szombathely

FTC

Szegedi AK

Nagykutas

PVSK Női focicsapat
Tolna-Mözs

noifoci60

kattints !!!

www.edzotaborok.hu

www.mobilpresent.hu

nb1.hu


Eladó Ingatlanok